Godzilla vs Kong 2 z oficjalnym opisem fabuły. Pierwsze szczegóły kontynuacji

Radosław Krajewski
2022/08/26 13:35
0
0

Poznaliśmy również obsadę nowego filmu z MonsterVerse.

Pierwsza część Godzilla vs Kong stała się wielkim hitem pomimo trudnej sytuacji w kinach w pierwszej połowie ubiegłego roku. Produkcja zebrała na całym świecie 470 mln dolarów przy budżecie wynoszącym około 200 mln USD. Dla Warner Bros. był to ogromny sukces i wytwórnia nie zwlekała długo z zamówieniem kontynuacji. Według plotek film miał skupić się na Kongu i wprowadzić do uniwersum jego syna. W oficjalnym opisie, który właśnie trafił do sieci, nie ujawniono istnienia nowej postaci, za to potwierdzono, że ponownie zobaczymy Króla Potworów, który raz jeszcze będzie musiał współpracować z Kongiem, aby pokonać kolejne śmiertelne zagrożenie.

Godzilla vs Kong 2 z oficjalnym opisem fabuły. Pierwsze szczegóły kontynuacji

Godzilla vs Kong 2 – oficjalny opis fabuły

Wszechmocny Kong i przerażająca Godzilla mierzą się z kolosalnym, nieodkrytym zagrożeniem znajdującym się w naszym świecie, kwestionującym ich istnienie – i nasze własne. Nowy epicki film zagłębi się w historię tych tytanów, ich pochodzenie, tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko, jednocześnie odkrywając mityczną bitwę, która pomogła stworzyć te niezwykłe istoty i związać je na zawsze z losami ludzkości.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Godzilla vs Kong 2 jest Adam Wingard, czyli twórca poprzedniego filmu z serii. W obsadzie znaleźli się: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, oraz nowi aktorzy, w tym Dan Stevens, Fala Chen, Alex Ferns i Rachel House.

Pod koniec czerwca Warner Bros. ogłosił datę premiery Godzilla vs Kong 2. Film zadebiutuje w kinach 15 marca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!