God of War Ragnarok na porównaniu z grą z 2018

DK
2022/11/07 17:10
0
0

Zestawiono takie elementy produkcji, jak świat, modele postaci i fizyka.

Do premiery GoW Ragnarok pozostały już tylko dwa dni. Natomiast embargo na recenzje i filmy zniesiono kilka dni temu, w związku z czym w internecie pojawia się mnóstwo ciekawych materiałów na temat gry. Wcześniej pisaliśmy o porównaniu graficznym wersji na PS4, PS4 Pro i PS5. Teraz ten sam youtuber – autor kanału ElAnalistaDeBits – przygotował nagranie zestawiające nowego GoW-a z wcześniejszą odsłoną serii. Wideo znajdziecie na dole tej wiadomości.

God of War Ragnarok na porównaniu z grą z 2018

Filmik porównuje takie elementy gier jak świat, fizyka, tekstury czy modele postaci. I, co najważniejsze, nie ma tutaj spoilerów – nie musicie obawiać się, że oglądanie wideo zepsuje Wam radość grania. Generalnie już tytuł z 2018 wyglądał fenomenalnie. I jeśli trudno komuś wyobrazić sobie ładniejszą grę, to niech koniecznie obejrzy poniższy filmik.

GoW Ragnarok – recenzja

Najnowsza część przygód Kratosa zbiera całkiem dobre opinie – jak można się domyślić, niektórzy uważają Ragnarok za Grę Roku. Na GRAM.pl także znajdziecie recenzję nowej części serii od Santa Monica Studio. Tytuł otrzymał bardzo dobrą ocenę – 9.1/10. Całość przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!