Ghostwire: Tokyo – Preludium dostępne za darmo w PlayStation Store

Mikołaj Ciesielski
2022/03/02 07:30
0
0

Bethesda przygotowuje graczy na premierę nowej produkcji studia Tango Gameworks.

Ghostwire: Tokyo – Preludium dostępne za darmo w PlayStation Store

Ghostwire: Tokyo zbliża się wielkimi krokami. Za nieco ponad trzy tygodnie gracze będą mogli zapoznać się z nową produkcją Tango Gameworks. Tymczasem deweloperzy oraz firma Bethesda postanowili przygotować użytkowników na premierę wspomnianego tytułu. Od wczoraj posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą bez dodatkowych kosztów pobierać Ghostwire: Tokyo – Preludium, czyli darmową powieść wizualną stanowiącą wprowadzenie do nowego dzieła twórców The Evil Within.

Poznaj Ghostwire: Tokyo – Preludium, darmową przygodową powieść wizualną, stanowiącą wprowadzenie do wydarzeń rozgrywających się w głównej grze. W prequelu poznajemy tajemniczego KK i jego grupę doświadczonych detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć, ale w toku pracy natrafiają na coś dużo poważniejszego. KK odgrywa kluczową rolę w historii Akito w Ghostwire: Tokyo, a inne postacie z prequelu również pojawiają się w głównej grze” – czytamy w opisie tytuły na stronie Bethesdy.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Ghostwire: Tokyo – Preludium dostępne jest obecnie wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5, ale z prequelem będą mieli okazję zapoznać się również posiadacze komputerów osobistych. Zgodnie z przekazanymi informacjami darmowa powieść wizualna stanowiąca wprowadzenie do nadchodzącej gry Tango Gameworks pojawi się na PC już 8 marca.

Na koniec przypomnijmy, że Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 już 25 marca. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry. Warto również dodać, że Rok po premierze tytuł będzie mógł pojawić się również na konsolach Xbox, a studio Tango Gameworks jest częścią grupy ZeniMax Media, która została przejęta przez Microsoft. Oznacza to, że GhostWire: Tokyo z czasem pojawi się w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!