Ghostwire: Tokyo na nowym materiale. Hype rośnie

Smolak
2022/03/10 08:45
0
0

Premiera zbliża się wielkimi krokami. Wsiadajcie do hype trainu!

Podczas State of Play zaprezentowano najnowszy materiał z nadciągającego Ghostwire: Tokyo. Jeśli do tej pory niespecjalnie mieliście na celowniku najnowszą grę Tango Gameworks, to ten trailer może wszystko zmienić. Przypomnijmy, że pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje Bethesda, a premiera gry już 25 marca. Ghostwire: Tokyo zdebiutuje na PlayStation 5 i PC. Posiadacze konsol Microsoftu muszą uzbroić się w cierpliwość. Na ich platformę gra trafi dopiero w przyszłym roku.

Ghostwire: Tokyo na nowym materiale. Hype rośnieTrzeba przyznać, że najnowszy trailer Ghostwire: Tokyo robi wrażenie. Głównie za sprawą unikalnego klimatu produkcji, bazującego na japońskich mitach i opowieściach znanych z folkloru. Mroczny, pełen niepokoju nastrój wręcz wylewa się z ekranu, co z pewnością przyciągnie do gry wielu miłośników japońszczyzny.

Gra opowie nam historię mężczyzny, które jako jeden z nielicznych przetrwał tajemniczy kataklizm w stolicy Japonii. W niewyjaśnionych okolicznościach zniknęło 99% populacji miasta. Swoimi akcjami spróbujemy rozwikłać, co dokładnie stoi za wydarzeniami. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż na naszej drodze staną zastępy yokai, czyli wrogo nastawionych duchów. Akito – główny protagonista Ghostwire: Tokyo nie będzie jednak bezbronny, a z pomocą przyjdzie mu szeroki wachlarz umiejętności magicznych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!