Ghostwire: Tokyo zapewni sporo zabawy. Wiemy, ile czasu zajmie ukończenie gry

Mikołaj Ciesielski
2022/03/15 08:50

Deweloperzy ze studia Tango Gameworks dzielą się kolejnymi szczegółami na temat swojej nadchodzącej produkcji.

Ghostwire: Tokyo zapewni sporo zabawy. Wiemy, ile czasu zajmie ukończenie gry

Ghostwire: Tokyo zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Tango Gameworks dzielą się kolejnymi szczegółami na temat swojej produkcji. Tym razem nieco informacji na temat wspomnianego tytułu ujawnił Kenji Kimura, reżyser gry, który w rozmowie z serwisem Wccftech zdradził, ile czasu zajmie ukończenie Ghostwire: Tokyo, dzięki czemu już teraz możemy potwierdzić, że nadchodzące dzieło twórców The Evil Within dostarczy zainteresowanym sporo zabawy.

Za sprawą informacji przekazanych przez Kimurę dowiedzieliśmy się, że ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć graczom około 15 godzin. W Ghostwire: Tokyo nie zabraknie jednak również misji pobocznych i różnego rodzaju dodatkowych zadań, a wykonanie wszystkich opcjonalnych aktywności powinno wydłużyć czas gry do 30-40 godzin.

W rozmowie z Wccftech Kimura poruszył również m.in. kwestię eksploracji. Reżyser gry podkreśla, że Ghostwire: Tokyo będzie zachęcać graczy do zwiedzania świata, a twórcom zależało, aby odkrywanie tajemnic miasta było jak najmniej stresujące. Deweloper zapewnił także, że użytkownicy będą mogli bez przeszkód dotrzeć do każdego miejsca na mapie, które wyda się im interesujące.

Na koniec przypomnijmy, że Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 już 25 marca. Zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry. Warto też pamiętać, że produkcja studia Tango Gameworks rok po premierze będzie mogła pojawić się także na konsolach Xbox.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!