Ghostbusters: Spirits Unleashed debiutuje na PC i konsolach. Zobaczcie zwiastun

DK
2022/10/19 11:50
0
0

Można być i łowcą, i duchem.

Wczoraj odbyła się premiera Ghostbusters: Spirits Unleashed, czyli produkcji wideo bazującej na filmowym klasyku sprzed lat. Z tej okazji w sieci pojawił się świeżutki trailer. Filmik zamieszczamy na dole tej wiadomości.

Ghostbusters: Spirits Unleashed debiutuje na PC i konsolach. Zobaczcie zwiastun

Spirits Unleashed to pełna humoru asymetryczna produkcja multiplayer, w której wcielamy się w członka specjalistycznej grupy łowców duchów i próbujemy łapać przezroczystych delikwentów. Do zadań można podejść samotnie lub z kilkoma towarzyszami. Tworzymy postać, wybieramy broń – i ruszamy na łowy. Wraz z upływem czasu i postępami gracze otrzymują nowe rodzaje sprzętu, które ułatwią im wykonywanie zadań.

A poza tym możemy też wcielić się w tę drugą stronę, to znaczy duszki. W tym przypadku wybieramy ducha, który najbardziej nam odpowiada, i umykamy przed ghostbusterami. Mamy parę możliwości, które powinny pomóc nam w konfrontacji z przeciwnikami – można na przykład coś opętać lub wydzielać szlam.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – platformy

Produkcja o łapaniu duchów jest dostępna na pecetach (poprzez Epic Games Store) i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!