Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Genshin Impact – zobacz wideo prezentujące nową bohaterkę

Smolak
2022/10/27 16:05

Wraz z najbliższą aktualizacją do gry zawitają dwie nowe postacie. Jedną z nich będzie Nahida.

Wiem, że nie brakuje tu fanów Genshin Impact. Śpieszymy do Was z ciekawymi informacjami. Twórcy z MiHoYo podzielili się nowym materiałem. Wideo prezentuje kolejną grywalną postać, która zawita do gry wraz z najbliższą aktualizacją. Poznajcie bliżej Nahidę, której dedykowany jest omawiany trailer.

Genshin Impact – zobacz wideo prezentujące nową bohaterkę

Genshin Impact aktualizacja 3.2

Przypomnijmy, że najbliższa aktualizacja – oznaczona numerem 3.2 – pojawi się na serwerach już 2 listopada. Drugą z postaci, które pojawią się wraz z nowościami będzie Layla. Niestety ciągle nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat wspomnianych bohaterów. Konkrety powinny pojawić się w najbliższych dniach.

Genshin Impact to darmowe RPG akcji osadzone w wielkim, otwartym świecie. Głównymi bohaterami są Travelers, czyli wybrańcy boga, których zadaniem jest dbanie o porządek w pełnym magii świecie. Eksplorując rozmaite lokacje działamy samotnie lub współpracujemy z innymi graczami, by wykonywać powierzone nam zadania. Dzięki temu poznajemy rozmaite niuanse fabularne i zdobywamy coraz lepsze wyposażenie, które okaże się nieoceniona podczas starć z licznymi przeciwnikami.

Za stworzenie i wydanie gry odpowiada firma MiHoYo, która przygotowała swoje dzieło w wersjach na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Ray
Gramowicz
27/10/2022 22:17

"Głównymi bohaterami są Travelers, czyli wybrańcy boga, których zadaniem jest dbanie o porządek w pełnym magii świecie."

Uśmiałem się, dziękuję. 

Nie no, jak piszecie o czym gra jest, to przynajmniej nie piszcie głupot. Można było cokolwiek innego napisać albo chociaż wygooglować.

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
27/10/2022 20:28

Głównymi bohaterami są Travelers, czyli wybrańcy boga, których zadaniem jest dbanie o porządek w pełnym magii świecie. Chyba grałem w zupełnie inną grę bo nic takiego sobie nie przypominam. Głównymi bohaterami są Podróżnicy rozdzieleni w podróży przez Nieznanego Boga. Pierwszy próbuje ratować drugiego przez robienie zamieszania w świecie, a drugi próbuje uratować pierwszego niwecząc wszystkie jego działania.

Gdzie tu dbanie o porządek?!?