Genshin Impact z wielką aktualizacją 4.5. Zapowiedziano oficjalną transmisję

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/28 23:30
0
0

MiHoYo Games zapowiedziało transmisję, podczas której ujawnione zostaną najważniejsze szczegóły dotyczące nadchodzącej aktualizacji 4.5 do gry Genshin Impact.

Jak podaje między innymi serwis Gaming Bolt, przedstawiciele studia MiHoYo ujawnili termin specjalnej transmisji na żywo, podczas której ujawnione zostaną najważniejsze szczegóły na temat aktualizacji z numerem 4.5, która już niedługo ma zawitać do gry Genshin Impact. Oprócz nowości gracze otrzymają m.in. kody do zrealizowania na dodatkowe surowce.

Genshin Impact z wielką aktualizacją 4.5. Zapowiedziano oficjalną transmisję

Genshin Impact z aktualizacją 4.5. Zapowiedziano oficjalną transmisję

Zgodnie z oficjalnymi informacjami, transmisja odbędzie się 1 marca o godzinie 13:00 czasu polskiego. Zainteresowani będą mogli obejrzeć ją w serwisach YouTube oraz Twitch. Jeśli chodzi o potencjalne nowości, grafika promująca transmisję sugeruje nowe zadania oraz aktywności związane z trzema postaciami: Chiori, Kirara oraz Sucrose.

Deweloperzy potwierdzili, że Chiori będzie grywalna w przyszłości, więc wersja 4.5 może w końcu oznaczać jej debiut. Banner (z ang. sztandar) może również zapewnić ponowną szansę zdobycia Sucrose i Kirary, zaś Jegt może być drugą nową postacią dołączającą do tej drużyny. Więcej szczegółów poznamy już w ten piątek.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Genshin Impact zadebiutowało na rynku 28 września 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Tytuł okazał się największym międzynarodowym debiutem w historii tytułów opracowanych przez chińskie studia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!