Gamedec trafia na Switcha. Pokazano premierowy zwiastun

DK
2022/07/01 19:40

A ponadto przez cały lipiec polska gra jest dostępna w promocji.

Gamedec był określany przez wielu jako “polskie Disco Elysium”. Ta druga produkcja ukazała się jakiś czas temu na platformie Nintendo i przeniesienie jej na mobilną platformę okazało się strzałem w dziesiątkę. Teraz zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami także i Gamedec ląduje na Switchu. Z okazji premiery wydawca Untold Tales opublikował na swoim profilu na YouTube premierowy trailer. Publikujemy go na dole.

Gamedec trafia na Switcha. Pokazano premierowy zwiastun

Warto też podkreślić, że przez cały lipiec tytuł na konsolę Nintendo będzie dostępny w promocji – kupimy go za 71,99 złotych. Później cena pójdzie trochę w górę – za grę zapłacimy 119,99 złotych. Na razie mowa wyłącznie o wydaniu cyfrowym – nie wiemy, czy i kiedy planowane jest wsadzenie tytułu na nośniki fizyczne. Niemniej jeśli się dowiemy, na pewno damy znać.

GramTV przedstawia:

Gamedec zadebiutował na pecetach 16 września 2021. Produkcja została generalnie ciepło przyjęta przez graczy i krytyków. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem i chciałby wypróbować za darmo wersję blaszakową, to przypominamy, że na Steamie jest dostępne demo. A pod tym adresem przeczytacie naszą recenzję wydania na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!