Game Pass z nową grą w przyszłym tygodniu. Fani gangsterskich klimatów będą zadowoleni

Radosław Krajewski
2021/03/14 11:12

Poznaliśmy tytuł pierwszej gry, która trafi do usługi Xbox Game Pass w drugiej połowie marca.

Game Pass z nową grą w przyszłym tygodniu. Fani gangsterskich klimatów będą zadowoleniXbox Game Pass ostatnio wzbogacił się o kilkanaście nowych tytułów, które trafiły do usługi po przejęciu Bethesdy. Pełna lista gier, które trafią do usługi w drugiej połowie bieżącego miesiąca, nie została jeszcze ujawniona. Dzięki tajemniczej wiadomości na Twitterze dowiedzieliśmy się, że na subskrybentów czeka niespodzianka. Pojawiły się nawet głosy, że w Game Passie pojawi się premierowo najnowsza gra polskiego People Can Fly, Outriders. Na tym jednak nie koniec i wydawca Paradox Interactive ujawnił, że ich zeszłoroczny tytuł pojawi się w bibliotece usługi już w przyszłym tygodniu.

Podczas wczorajszego Paradox Insider firma ujawniła, że już 18 marca w Xbox Game Pass zadebiutuje Empire of Sin. Gra zabiera nas do Chicago lat 20. ubiegłego wieku. Jako szef niewielkiej organizacji przestępczej celem jest rozwój naszej mafii oraz przejęcie kontroli nad całą metropolią. Na starcie wybieramy jednego z 14 zdefiniowanych postaci bazujących na prawdziwych przestępcach. Każdy z nich cechuje się innymi unikalnymi zdolnościami i cechami, co ma wpływ na rozgrywkę. Początkowo nasz gang zajmuje się hazardem i nielegalnym przemytem alkoholu. Wraz z rozwojem organizacji pojawiają się nowe i trudniejsze wyzwania, które mogą ściągnąć na nasze głowy oddziały policji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Empire of Sin pojawiło się na rynku 1 grudnia 2020 roku. W ramach Xbox Game Pass grę sprawdzimy zarówno na konsolach Xbox, jak i na komputerach osobistych.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!