Future Games Show na gamescom 2023. Kilka szczegółów na temat kolejnego pokazu

Mikołaj Ciesielski
2023/08/06 15:00
0
0

Na prezentacji zobaczymy ponad 50 produkcji.

Gamescom 2023 zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z tradycją targi w Kolonii rozpocznie gamescom Opening Night Live – specjalny pokaz, na którym otrzymamy nowe informacje i materiały z nadchodzących produkcji. We wspomnianym czasie gracze będą mieli jednak okazję zobaczyć jeszcze jedną prezentację, a mianowicie na Future Games Show.

Future Games Show na gamescom 2023. Kilka szczegółów na temat kolejnego pokazu

Future Games Show powraca. Szczegóły pokazu gier na gamescom 2023

Zgodnie z przekazanymi informacjami Future Games Show na gamescom 2023 rozpocznie się 23 sierpnia o 20:30 czasu polskiego. Wydarzenie poprowadzą Troy Baker oraz Erika Ishii, a w trakcie prezentacji zobaczymy ponad 50 gier. Nie zabraknie również niespodzianek, ponieważ na pokazie doczekamy się aż 8 zapowiedzi.

Na Future Games Show na gamescom 2023 zobaczymy m.in. produkcje od takich firm jak Frontier Developments, Thunderful Games, Nacon, Crunching Koalas czy Raw Fury. Gracze mogą być również pewni, że część z prezentowanych na wspomnianym wydarzeniu tytułów doczeka się wersji demonstracyjnych, które zostaną udostępnione po pokazie.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że targi gamescom 2023 odbędą się w dniach 23-27 sierpnia 2023 roku. Na tegorocznych targach w Kolonii pojawi się m.in. Microsoft, a na stoisku amerykańskiej firmy dostępna będą grywalne dema m.in. takich tytułów jak Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, Forza Motorsport, Starfield czy też STALKER 2.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!