Furiosa na pierwszym zwiastunie. Prequel Mad Maxa wygląda rewelacyjnie

Radosław Krajewski
2023/12/01 00:40
1
0

Warner Bros. zaprezentował pierwszy zwiastun Furiosy, czyli prequela ostatniej części Mad Maxa.

Rozpoczyna się CCXP 2023 w Brazylii, czyli coroczny konwent Comic Con organizowany w Sao Paulo. Na wydarzeniu nie zabraknie największych hollywoodzkich wytwórni, które zaprezentują pierwsze materiały ze swoich nadchodzących hitów. Na pierwszy ogień poszła Furiosa od Warner Bros., która doczekała się oficjalnego zwiastuna. Za prequel filmu Mad Max: Na drodze gniewu odpowiada George Miller, czyli twórca całej serii. Jak możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie fani poprzedniej części otrzymają jeszcze więcej szalonych scen akcji rozgrywających się na postapokaliptycznych pustkowiach. Trailer Furiosy zobaczycie poniżej.

Furiosa na pierwszym zwiastunie. Prequel Mad Maxa wygląda rewelacyjnie

Gdy świat upada, młoda Furiosa zostaje porwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpada w ręce Hordy Motocyklistów dowodzonej przez wodza Dementusa. Podczas gdy dwóch Tyranów walczy o dominację nad Cytadelą, Furiosa przeżywa wiele niebezpiecznych prób, planując drogę powrotną do domu przez martwe Pustkowia.

W obsadzie znaleźli się: Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth, Tom Burke, Nathan Jones, Angus Sampson, Quaden Bayles, Daniel Webber i Lachy Hulme.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Mad Max: Na drodze gniewu zadebiutował w 2015 roku. Film został dziesięciokrotnie nominowany do Oscarów, zdobywając sześć statuetek. Produkcja zarobiła w kinach ponad 376 mln dolarów przy budżecie wynoszącym 150 mln dolarów.

Premierę Furiosy zaplanowano w kinach na 24 maja 2024 roku.

Furiosa – pierwszy zwiastun

Furiosa – pierwszy zwiastun, Furiosa na pierwszym zwiastunie. Prequel Mad Maxa wygląda rewelacyjnie
Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
01/12/2023 07:03

Drugi raz to samo? Ojej, jak oryginalnie!