Front Mission 2: Remake zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w czerwcu

Mikołaj Ciesielski
2023/05/30 13:15
0
0

Forever Entertainment potrzebuje więcej czasu na dopracowanie odświeżonej wersji taktycznego RPG-a z 1997 roku.

Na początku marca Forever Entertainment ujawniło dokładną datę premiery Front Mission 2: Remake. Deweloperzy zapowiadali wówczas, że odświeżona wersja taktycznego RPG-a z 1997 roku ukaże się na rynku dokładnie 12 czerwca 2023 roku. Okazuje się jednak, że na wspomnianą produkcję będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Deweloperzy poinformowali bowiem kilka dni temu, że gra nie zadebiutuje na rynku we wspomnianym terminie.

Front Mission 2: Remake zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w czerwcu

Premiera Front Mission 2: Remake opóźniona. Forever Entertainment potrzebuje więcej czasu

Forever Entertainment podkreśla, że decyzja o opóźnieniu premiery Front Mission 2: Remake nie została podjęta pochopnie i została odpowiednio skonsultowana z zespołem deweloperskim. Twórcy chcą mieć bowiem pewność, że będą mieć wystarczająco dużo czasu na „dodanie jak największej liczby funkcjonalności”, by sprostać oczekiwaniom fanów.

Nowa data premiery Front Mission 2: Remake nie została jednak ujawniona. Forever Entertainment zapewnia jednak, że zespół „niestrudzenie” pracuje, by ukończyć prace nad grą „tak szybko, jak to możliwe”. Na ten moment wiadomo jedynie, że produkcja ma trafić w ręce graczy w trzecim kwartale bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Front Mission 2: Remake zmierza wyłącznie na konsole Nintendo Switch. Warto również dodać, że pod koniec listopada ubiegłego roku firma Forever Entertainment dostarczyła na rynek Front Mission 1st: Remake, czyli odświeżoną wersję pierwszej odsłony serii Front Mission.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!