Forza Motorsport jeszcze w tym roku. Twórcy zajmują się dopieszczaniem produkcji

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/24 23:00
0
0

Choć nie jest to oczywiście pewne, tak Turn 10 Studios jest przekonane, że Forza Motorsport nie zaliczy opóźnienia i nadjedzie do graczy w 2023 roku.

Jak podaje serwis Gaming Bolt, zespół Turn 10 Studios tworzący nadchodzącą grę Forza Motorsport opublikował wiadomość, w której czytamy, że deweloperzy aktualnie zajmują się szlifowaniem oraz przygotowywaniem Forzy Motorsport do wydania jeszcze w bieżącym roku.

Forza Motorsport jeszcze w tym roku. Twórcy zajmują się dopieszczaniem produkcji

Forza Motorsport jeszcze w tym roku

Podczas gdy aktualnie skupiamy się na dopracowywaniu oraz przygotowywaniu gry Forza Motorsport do premiery jeszcze w tym roku, nadal chętnie wysłuchujemy Waszych próśb dotyczących funkcji oraz torów, dzięki czemu możemy mieć na uwadze to, co najbardziej chcielibyście zobaczyć w przyszłości.

Najprawdopodobniej więc Turn 10 Studios zajmuje się aktualnie usuwaniem błędów i dopracowywaniem poszczególnych aspektów rozgrywki. Choć jeszcze w zeszłym roku Microsoft poinformował, iż Forza Motorsport ukaże się wiosną 2023 roku, tak przy okazji zaprezentowania najnowszej gry wyścigowej na początku tego roku nie otrzymaliśmy daty premiery. Według plotek tytuł miał zostać opóźniony do drugiej połowy roku, aczkolwiek gigant z Redmond pozostaje w tej kwestii milczący. Cóż, zobaczymy.

GramTV przedstawia:

Forza Motorsport ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Series S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!