Forza Motorsport otrzyma własny pokaz tuż po jutrzejszym Xbox Developer_Direct

Mikołaj Ciesielski
2023/01/24 14:45
0
0

Deweloperzy z Turn 10 Studios szykują sporą dawkę informacji.

Forza Motorsport otrzyma własny pokaz tuż po jutrzejszym Xbox Developer_Direct

Zgodnie z zapowiedziami już jutro – 25 stycznia – odbędzie się Xbox Developer_Direct, na którym zobaczymy nowe szczegóły i materiały związane m.in. z grą Forza Motorsport. Okazuje się jednak, że deweloperzy z Turn 10 Studios przyszykowali dodatkową niespodziankę dla wszystkich fanów motoryzacji. Wspomniana produkcja jeszcze w tym tygodniu doczeka się bowiem własnej i obszernej prezentacji.

Turn 10 Studios zaprasza na obszerną prezentację gry Forza Motorsport

Na oficjalnym profilu Forza Motorsport na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym poinformowano, że już w czwartek – 26 stycznia – odbędzie się kolejny live z cyklu Forza Monthly. Transmisja – zgodnie z zapowiedzią – będzie natomiast w pełni poświęcona nadchodzącej odsłonie wspomnianej serii.

Deweloperzy z Turn 10 Studios szykują naprawdę obszerną prezentację gry Forza Motorsport. Wydarzenie ma bowiem trwać około 90 minut. Możemy więc być pewni, że w tym czasie deweloperzy podzielą się wieloma szczegółami i materiałami ze wspomnianej produkcji. Transmisja rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego, a całość będzie można śledzić na Twitch.tv.

Na koniec przypomnijmy, że Forza Motorsport powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiele wskazuje na to, że termin debiutu gry zostanie ujawniony podczas jutrzejszego Xbox Developer_Direct.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!