Forza Horizon 5 na pięknych screenach. Playground Games prezentuje auta i detale

Maria Wawrzyniak
2021/08/30 09:30

Playground Games po raz kolejny postanowiło przypomnieć graczom o zbliżającej się powoli premierze piątej odsłony popularnej serii Forza Horizon.

Choć do premiery gry Forza Horizon 5 zostało jeszcze całkiem sporo czasu, Playground Games dba o regularne podgrzewanie atmosfery wśród swojej społeczności. Produkcji nie zabrakło także na zakończonych niedawno targach gamescom, kiedy to otrzymaliśmy trwający nieco ponad osiem minut gameplay. Deweloperzy postanowili udostępnić pięć nowych zrzutów ekranu, które śmiało można określić zachwycającymi (tak, jak zrobili to dziennikarze serwisu Game Reactor, za którym podajemy).

Forza Horizon 5 na pięknych screenach. Playground Games prezentuje auta i detale

GramTV przedstawia:

Zaledwie kilka dni temu donosiliśmy o innych materiałach oraz okładce, która została oficjalnie ujawniona. Wówczas deweloperzy zorganizowali także transmisję na żywo i poczęstowali graczy solidną dawką informacji w ramach szóstego odcinka Let’s ¡Go!. Zaprezentowano nowe samochody (m.in. Ford Bronco Baldands, Ford Escort Mark I, Sierra RX3 czy Porsche Taycan Turbo S), nową mechanikę na przykładzie Mercedesa-AMG ONE, który posiada dwa tryby, jakie możemy przełączać podczas jazdy (uliczny i torowy).

Do tego wszystkiego studio rozpoczęło publikowanie pełnej listy samochodów – oczywiście we fragmentach. Na ten moment poznaliśmy już wszystkie modele marek Ford oraz Mercedes (listy znajdziecie odpowiednio tutaj i tutaj). Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Forza Horizon 5 ma zadebiutować 9 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/08/2021 16:59

Prawdopodobnie się zaopatrzę w ten tytuł czekając na nowego TDU.

Kotleciq
Gramowicz
30/08/2021 10:07

Czekam mocno. Ciekawi mnie jakie będą zalecane wymagania, bo te minimalne, które podali to tak jakby miało działać na kartoflu pokroju XOne