Forza Horizon 5 i Hot Wheels znów łączą siły

Smolak
2022/06/13 09:30
0
0

Niedawne przecieki potwierdziły się. Dodatek zadebiutuje już w lipcu.

Informacje ujawnione jeszcze przed pokazem zdradzały, że najnowszy dodatek do Forza Horizon 5 został stworzony we współpracy z inną znaną marką - Hot Wheels. W trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase zostało to potwierdzone, a w ręce graczy oddano prezentujący rozszerzenie trailer. DLC zadebiutuje na rynku już 19 lipca, rzecz jasna, będzie dostępne na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series S/X, a także w ramach usługi Xbox Game Pass.

Wideo ujawnia, że wraz z najnowszym dodatkiem do Forza Horizon 5 trafią zupełnie nowe samochody oraz tory. Całość stworzona została we współpracy z marką Hot Wheels, co ekipie Playground Games zdarzało się już przy poprzednich odsłonach. Powinniśmy spodziewać się więc kolejnych odjechanych tras i wyścigów w jeszcze bardziej arcadowym stylu.

Na koniec przypomnijmy tylko, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Forza Horizon 5 ma się doczekać dwóch dużych rozszerzeń. Gra autorstwa Playground Games zadebiutowała na rynku w ubiegłym roku i jest dostępna na PC, Xbox One oraz Xbox Series S/X. Warto zaznaczyć, że była to jedna z najlepiej ocenianych gier 2021 roku. Zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!