Rocket Racing dostępne za darmo. Gra oferuje bardzo drogie mikrotransakcje

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/11 10:35
0
1

Najnowsze dzieło twórców Rocket League jest już dostępne całkowicie za darmo – z bardzo drogimi mikrotransakcjami.

Niedawno na rynku zadebiutowała gra Rocket Racing, czyli najnowsze dzieło należących już do Epic Games twórców niezwykle popularnego Rocket League. Produkcja jest dostępna całkowicie za darmo w ramach modelu free-to-play z mikrotransakcjami. Jak się jednak okazuje, wspomniane mikrotransakcje są zaskakująco drogie.

Rocket Racing dostępne za darmo. Gra oferuje bardzo drogie mikrotransakcje

Rocket Racing już dostępne za darmo. Drogie mikrotransakcje

Podobnie jak w Fortnite, gracze Rocket Racing mogą kupować w grze nowe samochody oraz ozdobne skórki za specjalną walutę w postaci V-dolców. Jak podaje użytkownik HYPEX na Twitterze/X, nowe samochody dostępne w sklepie z przedmiotami w grze kosztują nawet 4000 V-dolców, co po przeliczeniu na realne pieniądze daje dość kontrowersyjną cenę 149,99 złotych. Oczywiście, w Rocket Racing nie musimy wydać nawet złotówki, aby dobrze się bawić – niemniej jednak ceny tych elementów kosmetycznych są zaporowe.

NAJDROŻSZE ELEMENTY KOSMETYCZNE W FORTNITE

Nowe samochody są już dostępne w sklepie z przedmiotami i kosztują do 4000 V-dolców!!!

Wczytywanie ramki mediów.

Twórcy Rocket League przedstawiają Rocket Racing, naddźwiękową wyścigówkę, która pozwala ci driftować, latać i razem ze znajomymi cieszyć się jazdą po specjalnie zaprojektowanych w tym celu torach.

Rozpoczął się sezon zero, więc wejdź do rakietowego samochodu i wystaw swoje umiejętności na próbę! Lataj i unikaj wysokich przeszkód, znajduj skróty i odbijaj się od ścian, aby poszybować nad rywalami. Awansuj w rankingu i odblokowuj nowe tory.

To tylko początek wyścigu — w 2024 r. pojawią się nowe tryby, tory, kreatywne urządzenia, nagrody i nie tylko! Dzięki współdzielonej między Rocket League i Fortnite szafce na pojazdy samochody są wspólne dla tych dwóch tytułów. Spersonalizuj pojazd i ścigaj się bez ograniczeń — już dziś zagraj w Rocket Racing w Fortnite za darmo!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!