Fortnite łączy siły z ikoną YouTube i ogłasza konkurs. Do wygrania milion dolarów

Jakub Smolak
2022/12/13 15:30
0
0

Każdy może wziąć udział w zabawie. Czujecie się na siłach, by podjąć wyzwanie?

Fortnite potwierdził dzisiaj nawiązanie współpracy z MrBeastem. Przypomnijmy, że jest to twórca, którego kanał ma najwięcej subskrypcji wśród indywidualnych użytkowników YouTube na świecie. Dodatkowo z tej okazji przygotowano specjalny konkurs, w którym na zwycięzcę czeka milion dolarów!

Fortnite łączy siły z ikoną YouTube i ogłasza konkurs. Do wygrania milion dolarów

Każdy może wziąć udział w konkursie

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w walce o nagrodę, to 17 grudnia 2022 roku musicie wziąć udział w specjalnym evencie - „Wyzwanie ekstremalnego przetrwania MrBeasta”. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat konkursu, które zostały nadesłane przez organizatora.

  • CO: Uprawnieni gracze będą musieli unikać niebezpieczeństw, zbierać monety i przetrwać podczas wykonywania ekstremalnych wyzwań, aby zdobyć jak najwięcej „Punktów” w danym czasie — łączny wynik pięciu najlepszych meczów graczy (możesz rozegrać tyle meczów, ile chcesz) zadecyduje o ich wynikach, a czołowy światowy zwycięzca zabierze do domu 1 milion dolarów.
  • KTO: Każdy na całym świecie może zagrać! Aby zapoznać się z wszystkimi zasadami kwalifikującymi do turniejów, prosimy o sprawdzenie bloga Fortnite.
  • KIEDY: Turniej odbędzie się w sobotę, 17 grudnia o godzinie 18:00 CET. Wyspa zostanie uruchomiona już 13 grudnia o godzinie 15:00 CET, więc gracze będą mieli czas na trening przed rozpoczęciem wyzwania 17 grudnia.
  • GDZIE: Wyspa będzie dostępna w linijce Fortnite Turniejowy w Odkryciach, a także za pomocą kodu wyspy 7990-6907-8565. Fortnite jest dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Android i PC. Dodatkowo, dzięki usługom Xbox Cloud Gaming lub NVIDIA GeForce NOW, gracze mogą bawić się w Fortnite poprzez granie w chmurze na innych urządzeniach (w tym telefonach i tabletach z systemem Android, iPhone'ach, iPadach i innych).

GramTV przedstawia:

Po więcej informacji na temat wydarzenia odsyłamy Was na oficjalny blog Fortnite. Na koniec warto dodać, że od 14 grudnia gracze mogą zaglądać do sklepu Fortnite w poszukiwaniu strojów MrBeast, akcesoriów i emotki Szał Beasta.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!