Forspoken zalicza spore opóźnienie. Deweloperzy podali nową datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/03/07 17:30

Studio Luminous Productions potrzebuje więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji.

Forspoken zalicza spore opóźnienie. Deweloperzy podali nową datę premiery

Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki, które sugerowały, że Forspoken nie zadebiutuje na PC i PlayStation 5 w planowanym terminie. Wspomniane doniesienia niestety okazały się prawdziwe. Deweloperzy ze studia Luminous Productions poinformowali dziś, że wspomniane action-RPG nie trafi do sprzedaży 24 maja bieżącego roku. Twórcy potrzebują bowiem więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji. Nową datę premiery wyznaczono na 11 października 2022 roku.

Naszą wizją w przypadku tej ekscytującej nowej marki jest dostarczenie świata gry i bohatera, którego gracze z całego świata będą chcieli doświadczać przez wiele lat, dlatego zrobienie tego we właściwy sposób jest dla nas niezwykle ważne. W tym celu w ciągu najbliższych kilku miesięcy skupimy wszystkie nasze wysiłki na dopracowaniu gry” – czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

Deweloperzy ze studia Luminous Productions podziękowali również graczom za zrozumienie oraz wsparcie. Twórcy poinformowali także, że wkrótce otrzymamy kolejne wieści i materiały z Forspoken. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak wypatrywać nowych szczegółów i liczyć na to, że gra nie zaliczy w przyszłości kolejnych opóźnień.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Forspoken zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Należy jednak pamiętać, że Sony zadbało jedynie o czasową ekskluzywność i zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami produkcja po dwóch latach od premiery gra będzie mogła pojawić się też na konsolach Xbox.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
alex1112
Gramowicz
07/03/2022 21:58

Śledząc ostatnie pasmo wiadomości, odnoszę wrażenie że to niestety raczej będzie niewypał.