For Honor doczekał się funkcji cross-play

Smolak
2022/03/13 13:00
0
0

Ubisoft się nie śpieszył, ale lepiej późno niż wcale. Gracie jeszcze?

For Honor zadebiutowało na rynku w 2017 roku. Wydawcy – firmie Ubisoft – wprowadzenie funkcji cross-play zajęło więc pięć lat! Oczywiście, zmiana dotyczy wszystkich platform, na których dostępny jest ten tytuł. Weterani z pewnością się ucieszą, bo od teraz powinno im być znacznie łatwiej znaleźć współgraczy. Nowości wprowadzone zostaną do gry wraz ze zbliżająca się aktualizacją sezonową, a ich implementacja zostanie podzielona na dwie fazy. Pierwsza wystartuje już 17 marca.

For Honor doczekał się funkcji cross-playWedług informacji przedstawionych na blogu wydawcy, w pierwszej fazie funkcja cross-play zostanie odblokowana dla generalnego matchmakingu w trybach PvP i PvE. Twórcy spodziewają się znacznej zmiany jeśli chodzi o szybkość wyszukiwania graczy. Zaznaczają jednak, że początki mogą być odrobinę chaotyczne, gdyż system będzie wymagał klaryfikacji, jeśli chodzi o łączenie graczy pod kątem ich umiejętności. Po kilku rozegranych starciach wszystko powinno się ustabilizować.

Data zaimplementowania drugiej fazy nie została jeszcze podana, ale po jej wprowadzeniu będziemy mogli zacząć zagrywać się wspólnie z osobami z naszej listy znajomych.

Na koniec przypomnijmy, że For Honor pojawiło się na rynku w lutym 2017 roku. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X. Więcej informacji na temat hitu Ubisoftu znajdziecie w naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!