Final Fantasy 7 Rebirth wkrótce z datą premiery? Square Enix przerywa milczenie

Mikołaj Ciesielski
2023/06/03 14:00
0
0

Firma zapewnia, że prace nad grą przebiegają „zgodnie z planem”.

Zapowiedź Final Fantasy 7 Rebirth, czyli kontynuacji wydanego w 2020 roku Final Fantasy 7 Remake, miała miejsce w czerwcu ubiegłego roku. Od tamtego momentu nie otrzymywaliśmy jednak zbyt wielu informacji na temat wspomnianej produkcji. Nic więc dziwnego, że część fanów zaczęła się nieco niecierpliwić. Na szczęście firma Square Enix postanowiła przerwać milczenie i uspokoić zaniepokojonych graczy.

Final Fantasy 7 Rebirth wkrótce z datą premiery? Square Enix przerywa milczenie

Square Enix zapewnia, że prace nad Fantasy 7 Rebirth przebiegają „zgodnie z planem”

Japońska firma opublikowała bowiem wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym Yoshinori Kitase – producent gry – postanowił odpowiedzieć na pytanie dotyczące aktualnego stanu Final Fantasy 7 Rebirth. Okazuje się, że prace nad grą przebiegają „płynnie” i „zgodnie z planem”. To jednak nie koniec dobrych informacji.

Kitase poinformował bowiem również, że Square Enix pracuje obecnie nad ustaleniem daty premiery gry. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że firma podzieli się wkrótce nowymi informacjami i materiałami z Final Fantasy 7 Rebirth. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy 7 Rebirth zadebiutuje w pierwszej kolejności wyłącznie na PlayStation 5. Produkcja z czasem powinna się jednak pojawić również na komputerach osobistych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami tytuł ma trafić na rynek pod koniec 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!