Fani znów pokażą siłę i przywrócą skasowany przez Netflixa serial? Ratowanie produkcji już trwa

Radosław Krajewski
2023/11/16 16:30
0
0

Długo nie trzeba było czekać na reakcje fanów i już rozpoczęli akcję w serwisie X, aby uratować serial przed skasowaniem.

Wcześniej informowaliśmy, że Netflix skasował pięć oryginalnych seriali, w tym popularną produkcję fantasy Cień i kość. Po dwóch sezonach ekranizacja powieści Leigh Bardugo zyskała spore grono oddanych widzów, których wieść o anulowaniu serialu zasmuciła i zdenerwowała. Fani już niejednokrotnie pokazali swoją siłę, a jednym z najlepszych przykładów z ostatnich miesięcy jest walka, jaką podjęli widzowie, aby serial Warrior Nun został przywrócony po tym, jak platforma skasowała produkcję również po drugim sezonie w grudniu ubiegłego roku. Ostatecznie serial udało się uratować i pod koniec czerwca bieżącego roku producent Simon Barry potwierdził, że serial będzie kontynuowany w filmowej trylogii. Czy podobny los spotka Cień i kość?

Fani znów pokażą siłę i przywrócą skasowany przez Netflixa serial? Ratowanie produkcji już trwa

#SaveShadowAndBone – fani rozpoczęli akcję ratowania serialu Cień i kość

W serwisie X fani rozpoczęli akcję pod hasztagiem „SaveShadowAndBone”, która ma zachęcić Netflixa lub inną platformę do zamówienia trzeciego sezonu serialu. Widzowie wyrażają swój smutek i niezadowolenie, ale również nadzieję, że produkcję uda się uratować. Dodatkowo fani domagają się stworzenia spin-offu o Szóstce Wron, dołączając do akcji hasztag „SixOfCrowsSpinoff”.

Powstała nawet specjalna petycja, mająca pokazać siłę fanów, aby inne platformy, w tym Amazon i Hulu, zainteresowały się Cieniem i kością. W momencie powstania tego artykułu petycję podpisano prawie 4000 razy. Poniżej znajdziecie wybrane komentarze fanów serialu.

A świat zasługuje na obejrzenie najbardziej epickiego napadu na Lodowy Dwór

Musimy #SaveShadowAndBone

I znaleźć kogoś, kto da nam #SixOfCrowsSpinoff

Wczytywanie ramki mediów.

Netflix na pewno o tym wie, zarabia więcej, produkując nowe seriale, ale TRACI RÓWNIEŻ ZAUFANIE SWOICH ABONENTÓW? cieszę się, że nie subskrybuję Netflixa, tym bardziej teraz, gdy widzimy ich takimi, jakimi są naprawdę

Wczytywanie ramki mediów.

Obsada, fandom, Leigh, scenarzyści.

Pracowaliśmy LATA, wspierając to, zasługujemy na lepsze traktowanie, zasługujemy na ostateczne zamknięcie.

Wczytywanie ramki mediów.

ten fandom nigdzie się nie wybiera bez walki

Wczytywanie ramki mediów.

Nie ma opcji, że anulują Cień i kość i spin-off Szóstka wron

miał niesamowitą obsadę, reprezentację, różnorodność i stale zyskiwał na popularności. Jestem wkurzona.

Wczytywanie ramki mediów.

Cały fandom teraz:

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!