Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Fani Attack on Titan poczekają dłużej na finał anime. Nowy zwiastun i data premiery

Radosław Krajewski
2023/01/18 11:10

Są dobre i złe informacje dla fanów popularnego serialu.

Aż jedenaście miesięcy muszą czekać widzowie anime Attack on Titan na nowe odcinki. Czwarty sezon zakończył się na początku kwietnia ubiegłego roku i od tamtej pory fani czekali na jakiekolwiek nowe wieści o zakończeniu popularnego serialu. Studio MAPPA ma dla nich jednak dobre wieści, gdyż Attack on Titan powróci z nowymi epizodami w Japonii już 3 marca 2023 roku.

Fani Attack on Titan poczekają dłużej na finał anime. Nowy zwiastun i data premiery

Niestety finałowa seria anime została podzielona na dwie części i na zakończenie przygód Erena widzowie będą musieli poczekać nieco dłużej. Niestety data premiery drugiej części finałowego sezonu nie została ujawniona, ale ostatnie odcinki mają zadebiutować jeszcze w tym roku.

GramTV przedstawia:

Reżyser dubbingu, Yuichiro Hayashi, wyjaśnił, że opóźnienie ma związek z trwającą pandemią i aktorzy podkładający głos nie mogą pracować razem. Ich dialogi nagrywane są osobno, co znacząco wydłuża pracę nad tworzeniem dubbingu.

Attack on Titan – finałowy sezon na pierwszym zwiastunie

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
18/01/2023 11:22

"Ostatni" sezon został podzielony nie na dwie, tylko na trzy części. Teraz czekamy za trzecią. Wybaczam błąd, wszyscy są mocno skonfudowani tym co się dzieje z ostatni sezonem.