Facet z zasadami będzie nowym hitem Netflixa? Pierwszy zwiastun obiecującego serialu

Radosław Krajewski
2024/04/17 11:45
0
0

Platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun swojej nowej produkcji.

Netflix ponownie sięga do klasyki i już na początku maja zaprezentuje ekranizację głośnej powieści Toma Wolfe’a z 1988 roku o tym samym tytule. Produkcja opowie historię Charliego Crockera, który musi poradzić sobie z nowymi wyzwaniami w obliczu nieuchronnego upadku jego imperium. Platforma udostępniła pierwszy zwiastun serialu Facet z zasadami, który dla niektórych widzów może stanowić odpowiednio zastępstwo po skończonej w ubiegłym roku Sukcesji. Trailer nowego serialu Netflixa zobaczycie poniżej.

Facet z zasadami będzie nowym hitem Netflixa? Pierwszy zwiastun obiecującego serialu

Charlie Croker to magnat rynku nieruchomości z Atlanty, który z dnia na dzień staje w obliczu bankructwa. Próba ratowania imperium przed osobami chcącymi wzbogacić się na jego nieszczęściu prowadzi do konfliktu interesów na styku biznesu i polityki.

Reżyserami Faceta z zasadami są Regina King (odcinki 1, 5 i 6) oraz Tommy Schlamme (odcinki 2, 3 i 4). W obsadzie znaleźli się: Jeff Daniels, Tom Pelphrey, Diane Lane, Lucy Liu, William Jackson Harper, Aml Ameen, Sarah Jones, Jon Michael Hill i Chanté Adams.

GramTV przedstawia:

Facet z zasadami zadebiutuje na Netflixie już 2 maja.

Facet z zasadami – zwiastun

Wczytywanie ramki mediów.

Facet z zasadami – zwiastun, Facet z zasadami będzie nowym hitem Netflixa? Pierwszy zwiastun obiecującego serialu
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!