Everywhere to nowa gra od producenta GTA. Wiele światów w jednym projekcie

DK
2022/08/24 12:34

Ma to być innowacyjny tytuł “o wolności”.

Gamescom 2022 rusza dopiero dzisiaj, choć wiele ciekawych gier mieliśmy okazję zobaczyć już wczoraj podczas Opening Night Live. Jedną z takich produkcji było Everywhere – gra od producenta serii GTA Leslie Benziesa. Po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć o tym już kilka lat temu i wiele wskazuje na to, że projekt nadal znajduje się w produkcji.

Everywhere to nowa gra od producenta GTA. Wiele światów w jednym projekcie

Na samym dole publikujemy świeży trailer, który – podobnie jak zresztą tytuł gry – zdaje się nie mówić zbyt wiele o tym, o czym będzie Everywhere. Wcześniej Leslie Benzies mówił, że ”jest to produkcja całkowicie inna od GTA, ale wciąż pozostajemy w temacie wolności”. Wygląda na to, że Everywhere będzie dużą grą z otwartym światem, która zaoferuje eksplorację różnych rzeczywistości. Ma to być, zdaniem autora, coś zupełnie innowacyjnego.

Everywhere – więcej w kolejnych miesiącach

Na razie nie ujawniono daty premiery Everywhere – nie znamy nawet orientacyjnego terminu. Nie ujawniono również platform, na jakie zmierza tytuł. Twórcy zapewniają, że więcej o tej produkcji dowiemy się w nadchodzących miesiącach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!