Espresso Tycoon – premiera gry dla miłośników kawy już wkrótce

Jakub Smolak
2023/06/03 15:00
0
0

Premiera za kilka dni, już teraz możecie przetestować demo.

Espresso Tycoon to propozycja od rodzimego studia DreamWay Games. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje dobrze znane polskim graczom PlayWay. Jeśli lubicie kawę, a gry ekonomiczne Wam nie straszne, to możliwe, że właśnie znaleźliście ciekawe połączenie.

Espresso Tycoon – premiera gry dla miłośników kawy już wkrótce

Espresso Tycoon tworzone było z myślą o klasykach gatunku

Espresso Tycoon najprościej jest określić mianem symulatora kawiarni. W trakcie zabawy gracz będzie odpowiedzialny za stworzenie marki, dekorowanie kawiarni, zarządzanie pracownikami i dbanie o klientów. Oczywiście, nie zabraknie możliwości tworzenia swoich własnych przepisów na najpyszniejszy napój na świecie. Wszystko skąpane zostało w klasycznym tycoonowym sosie, a zadaniem gracza będzie stworzenie dobrze prosperującego biznesu kawowego w relaksacyjnej atmosferze.

Załóż, zbuduj i rozwijaj swoją kawiarnię. Sprawdź swój budżet - czy masz wystarczająco dużo pieniędzy na inwestycje, czy będziesz musiał dokonać jakichś cięć? Zdecyduj, gdzie i kiedy chcesz otworzyć swój nowy biznes. Zatrudnij (lub zwolnij) baristę, przeprowadź kampanię marketingową, stwórz relaksujące miejsce i zbieraj punkty rankingowe. Ukończ wszystkie misje! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Premiera Espresso Tycoon już 7 czerwca, a gra będzie dostępna wyłącznie na PC. Jeśli produkcja Was zaintrygowała, już teraz możecie przetestować jej demo.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!