Espresso Tycoon – polska gra o kawusi z wersją demo i gameplayem

DK
2022/05/17 16:00
0
0

W tytule będziemy parzyć kawę i zarządzać imperium.

Na swoim kanale na YouTube polski wydawca PlayWay pokazał niedawno świeżą rozgrywkę z nadchodzącej gry Espresso Tycoon od DreamWay Games. Na nagraniu widzimy proces przyozdabiania kawy bitą śmietaną i owocami. Efekt prezentuje się apetycznie (tylko ta kawa jakaś taka szara). Filmik publikujemy poniżej.

Espresso Tycoon – polska gra o kawusi z wersją demo i gameplayem

Jak nietrudno się domyślić, Espresso Tycoon to produkcja poświęcona kawie. Będziemy prowadzić własną kawiarnię, albo od razu całe imperium. Na początku wynajmiemy wybrane miejsce, udekorujemy je, zatrudnimy pracowników i zadbamy o dostawy – a później będziemy zarządzać biznesem, wykańczając konkurencję.

GramTV przedstawia:

Data premiery tytułu nie została jeszcze ujawniona. Jednak na pocieszenie warto wspomnieć, że na stronie Espresso Tycoon na Steamie jest dostępne darmowe demo. Aby przetestować produkcję za darmo, wchodzimy pod podany link i klikamy przycisk “pobierz”. Wersja demonstracyjna pozwala wykonywać obowiązki baristy, sprzątacza i złotej rączki. W przyszłości twórcy planują dodać ochroniarza i – najprawdopodobniej – managera. DreamWayGames zachęca do zgłaszania konstruktywnych uwag i pomysłów dotyczących rozwoju gry na Discordzie i Reddicie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!