Twórcy Empire of Sin nie porzucają swojej gry. Nadchodzi dodatek Make It Count

Mikołaj Ciesielski
2021/05/22 11:25

Bohaterem rozszerzenia będzie nowy mafijny boss – Meyer Lansky.

Twórcy Empire of Sin nie porzucają swojej gry. Nadchodzi dodatek Make It Count

Empire of Sin zadebiutowało na rynku w grudniu ubiegłego roku. Niestety produkcja zebrała mieszane recenzje, a wiele osób narzekało na różnego rodzaju błędy techniczne, które uniemożliwiały komfortową zabawę. Studio Romero Games nie porzuciło jednak swojej gry i po opublikowaniu kilku aktualizacji, które miały na celu wyeliminowanie wspomnianych problemów, deweloperzy oraz wydawca, Paradox Interactive, zapowiedzieli pierwsze płatne rozszerzenie zatytułowane Make It Count.

Bohaterem dodatku będzie nowy mafijny boss – Meyer Lansky nazywany przez niektórych „Księgowym”, który bez problemu radzi sobie z przeciwnikami za sprawą siły perswazji. Swoje problemy niejednokrotnie rozwiązuje również przy pomocy łapówek. Rozszerzenie wprowadzi także do gry pięciu nowych gangsterów, którzy nie mają trudności z wyłudzeniami ogromnych sum pieniędzy oraz otwartą walką z mniej skorymi do współpracy osobami.

W Make It Count nie zabraknie też nowych misji i zadań, dzięki którym bliżej poznamy wspomnianego bossa oraz gangsterów. Deweloperzy z Romero Games obiecują też nowe lokacje oraz umiejętności, które urozmaicą rozgrywkę. Dodatek ma zadebiutować na rynku jeszcze w 2021 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Wraz z Make It Count gra Empire of Sin otrzyma też darmowe rozszerzenie, które wprowadzi nowe mechaniki i obsługę modów.

Na koniec przypomnijmy, że Empire of Sin dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun opisanego dodatku i dajcie znać, czy mieliście okazję zagrać w produkcję studio Romero Games. Jeśli tak, to czy zamierzacie wrócić do gry po premierze dodatku Make It Count?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!