Elden Ring najczęściej kończoną i jednocześnie porzucaną grą 2022 roku

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/03 18:30

Gra ustanowiła dość interesujący rekord w serwisie HowLongToBeat.com.

Jak podaje serwis Kotaku, po analizie danych z serwisu HowLongToBeat.com wychodzi, że Elden Ring od studia FromSoftware to najczęściej kończona i jednocześnie najczęściej porzucana gra 2022 roku.

Elden Ring najczęściej kończoną i jednocześnie porzucaną grą 2022 roku

Elden Ring z ciekawym rekordem w 2022 roku

Wspomniany serwis pozwala sprawdzić sporo różnych statystyk, a znajdujące się w nim dane bazują na informacjach, które są podawane przez użytkowników grających w poszczególne tytuły. Ich liczba jest wystarczająco duża, aby uznać wygenerowany tym sposobem średni czas ukończenia danej gry za wiarygodny.

GramTV przedstawia:

W przypadku gry Elden Ring liczba godzin potrzebnych na przejście wyłącznie wątku głównego to 54,5. To średnia wygenerowana z czasów podanych przez ponad 6 tysięcy użytkowników portalu. Dla porównania, ukończenie gry God of War: Ragnarok zadeklarowało jedynie 2 tysiące internautów – chociaż tutaj trzeba oczywiście pamiętać, że jest to gra dostępna wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. A z kolei Stray, które jest dość krótkie, ukończyło 4 tysiące osób.

Elden Ring jest jednocześnie najczęściej porzucaną grą 2022 roku według serwisu HowLongToBeat.com – porzuciło ją ponad 270 użytkowników. Ponownie, dla porównania: Stray zostało porzucone przez 66 użytkowników, zaś God of War: Ragnarok tylko przez 13 osób.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!