Elden Ring – impreza z okazji rocznicy. FromSoftware ogłosi coś nowego?

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/08 19:30

Bandai Namco poinformowało o specjalnym wydarzeniu z okazji rocznicy premiery najnowszej gry FromSoftware.

Ciężko w to uwierzyć, ale już za trzy tygodnie gra Elden Ring będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji wydawca produkcji, czyli Bandai Namco Entertainment, ogłosił specjalne wydarzenie, które odbędzie się 25 lutego w Sztokholmie. Całość będzie transmitowana na żywo na platformie Twitch.

Elden Ring – impreza z okazji rocznicy. FromSoftware ogłosi coś nowego?

Impreza z okazji rocznicy premiery gry Elden Ring

W oficjalnej wiadomości opublikowanej na Twitterze możemy przeczytać, iż w planach są występu na żywo, konkursy oraz turnieje PvP. Spora część fanów uważa jednak, że zorganizowanie czegoś takiego tylko z powodu rocznicy to lekka przesada – być może istnieje szansa, że w trakcie wydarzenia otrzymamy oficjalną zapowiedź pierwszego pełnoprawnego dodatku do gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie ashen____one zauważył również, że w bazie danych Steam wprowadzono zmiany w profilu Elden Ring, co może zwiastować albo dodatek albo dużą aktualizację, ponieważ tego typu modyfikacji nie wprowadzono przy mniejszych łatkach. Do tej pory takie zmiany zostały wprowadzone w bazie tylko dwa razy: podczas oficjalnej premiery tytułu i przy wydaniu aktualizacji z trybem Areny z pojedynkami PvP.

Przypomnijmy, że Elden Ring zadebiutowało 25 lutego 2022 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Komentarze
1
BestWishForYou
Gramowicz
09/02/2023 18:36

Daj bosze! Czekam z niecierpliwością!