Dziś premiera rodzimego AirportSim

Jakub Smolak
2023/10/19 18:15
0
0

AirportSim to projekt, nad którym od dłuższego czasu pracują deweloperzy z rodzimego studia MS Games. Jak nietrudno się domyślić, mamy tu do czynienia z symulatorem, który w szczególności przyciągnie uwagę osób chcących dowiedzieć się, jak wygląda praca na lotnisku od kuchni. Gra jest już dostępna na Steam, a my zachęcamy do zapoznania się z premierowym zwiastunem.

Dziś premiera rodzimego AirportSim

AirportSim wzbudza zainteresowanie graczy

Podczas zabawy w AirportSim do zadań gracza należeć będzie chociażby sygnalizowanie i wskazywanie drogi samolotom, tankowanie, obsługa bagażu czy dbanie o catering. Twórcy obiecują całą masę różnorodnych obowiązków, przy których będzie można się sprawdzić.

AirportSim to symulator obsługi naziemnej lotniska z realistyczną grafiką i zadaniami, licencjonowanymi samolotami i pojazdami oraz prawdziwymi lotniskami z aktualizowaną w czasie rzeczywistym pogodą. Ciesz się wieloma misjami w pojedynkę lub z przyjaciółmi – to niezapomniane przeżycie – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jak przekonują deweloperzy AirportSim stawia na realizm, dzięki czemu będziemy mogli przyjrzeć się bliżej pracy obsługi i korzystać z licencjonowanego sprzętu. Wśród dostępnych na start maszyn znajdą się Airbus A320neo i 737 MAX, a partnerskimi liniami lotniczymi są EnterAir, Wizz Air i Atlantic Airways. Akcja gry rozgrywać się będzie na płytach prawdziwych obiektów, między innymi na lotnisku im. Chopina w Warszawie.

Na koniec przypomnijmy, że AirportSim jest już dostępne na Steam, a wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić demo produkcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!