Dziś premiera Kerbal Space Program 2

Jakub Smolak
2023/02/24 16:15
1
0

W pierwszą część zagrywały się miliony.

Kerbal Space Program miało swoją premierę w 2015 roku i do dziś w tę produkcję zagrywają się tysiące. Wielu z fanów z pewnością ucieszy się z możliwości poznania kolejnej odsłony. Twórcy z Intercept Games oraz ekipa wydawnicza Private Division z dumą poinformowały, że Kerbal Space Program 2 jest już dostępne. Zachęcamy do zapoznania się z premierowym trailerem.

Dziś premiera Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2 debiutuje we wczesnym dostępie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Kerbal Space Program 2 w pierwszej kolejności jest dostępne w ramach usługi Early Access. Zabawa w sequelu opiera się na podobnych zasadach, co pierwsza część. Powinniśmy spodziewać się więc szalonego symulatora, w którym będziemy budować rakiety oraz eksplorować i podbijać kosmos.

„Pierwsza część Kerbal Space Program stała się jedną z najbardziej uwielbianych gier wszech czasów. Jej kontynuacja, Kerbal Space Program 2, została przeprojektowana od podstaw tak, aby spełniała wymogi aktualnej i przyszłej eksploracji kosmosu, zachowując przy tym to, co najlepsze z pierwszej gry. Stwórz program podboju kosmosu, buduj potężne rakiety i przemierzaj rozległe ciała niebieskie, badając kosmiczne tajemnice” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Kerbal Space Program 2 powstaje nie tylko z myślą o PC ale także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Na premierę pełnej wersji gry z pewnością przyjdzie nam jednak jeszcze nieco poczekać.

Komentarze
1
FromSky
Gramowicz
24/02/2023 19:08

No i pokazali, ocena 45%, tylko 5 ponad czerwień, z takiej katastrofy na starcie nie uda się już chyba uratować