Dying Light: Definitive Edition to koniec 7-letniego rozwoju. Zapowiedź edycji

Wincenty Wawrzyniak
2022/06/08 22:30
0
0

Polskie studio Techland zapowiedziało nowe – definitywne – wydanie pierwszej części serii Dying Light i tym samym zakończyło 7-letni rozwój produkcji.

Przedstawiciele polskiego studia Techland oficjalnie zapowiedzieli Dying Light: Definitive Edition, czyli nowe, definitywne wydanie pierwszej części serii. Oprócz podstawowej wersji gry wydanie zaoferuje także wszystkie 26 dodatków, które twórcy udostępnili w ciągu siedmiu lat rozwoju dzieła. Uwzględniono w tym zarówno pełnoprawne rozszerzenia, jak i DLC w postaci pakietów skórek. Oprócz tego udostępnione zostanie za darmo Harran Tactical Unit Bundle – promocja potrwa dwa tygodnie od premiery edycji.

Dying Light: Definitive Edition to koniec 7-letniego rozwoju. Zapowiedź edycji

A teraz najważniejsza informacja: Dying Light: Definitive Edition w wersji cyfrowej zadebiutuje na rynku już jutro, czyli 9 czerwca. Na premierę otrzymamy 70-procentowy rabat na wszystkich platformach sprzętowych, czyli komputerach osobistych (w sklepach Steam, GOG oraz Epic Games Store), konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S, a także na konsoli Nintendo Switch, gdzie pojawi się również wydanie pudełkowe. Debiut na ostatniej platformie nastąpi jednak w późniejszych terminie.

GramTV przedstawia:

Na sam koniec warto zaznaczyć, że jeżeli posiadacie już Dying Light w wersji Platinum Edition, gra zostanie za darmo zaktualizowana do wersji Definitive Edition. Deweloperzy obiecali również, że wszystkie wydarzenia w grze będą sukcesywnie odnawiane, aby gracze mogli wciąż się dobrze bawić.

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light zadebiutowało 27 stycznia 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to utrzymana w klimacie survival horroru gra akcji, gdzie zdarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Za stworzenie gry (oraz jej kontynuacji) odpowiada wspomniane polskie studio Techland, które znane jest również z Dead Island oraz serii Call of Juarez.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!