Dwie nowe gry w Xbox Game Pass. Fani japońskich produkcją będą zadowoleni

Radosław Krajewski
2022/09/15 12:10
0
0

Na te tytuły gracze Xboksowi czekali od dawna.

Podczas Tokyo Game Show Microsoft ogłosił nowe gry w katalogu Xbox Game Pass. Pierwsze tytuły trafią do oferty jeszcze dzisiaj. Posiadacze konsol Xbox będą mogli po raz pierwszy zagrać na swoich sprzętach w Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered oraz Danganronpa V3.

Dwie nowe gry w Xbox Game Pass. Fani japońskich produkcją będą zadowoleni

Nowe japońskie gry w ofercie Xbox Game Pass

Pierwszy z tytułów od Level 5 zadebiutował pierwotnie w 2011 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 3. Osiem lat później doczekał się poprawionej wersji, która do tej pory dostępna była wyłącznie na komputerach osobistych i PlayStation 4. Już dzisiaj to się zmieni i Microsoft zapewnił ten tytuł również na swoich konsolach. Co więcej, druga odsłona serii zatytułowana Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, której premiera odbyła się w 2018 roku, już w przyszłym roku pojawi się na Xboksie i w dzień premiery również zadebiutuje w Game Passie.

GramTV przedstawia:

Danganronpa V3 to tytuł wydany w 2017 roku na PlayStation 4, PlayStation Vita oraz PC. W zeszłym roku pojawił się na Nintendo Switch, a kilka miesięcy temu na urządzenia mobilne. Teraz również gracze Xboksowi będą mogli sprawdzić ten tytuł w wersji Anniversary Edition.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!