Dwarf Fortress otrzymało wyczekiwany tryb przygodowy. Gracze mogą testować wersję beta

Patrycja Pietrowska
2024/04/18 12:50
0
0

Do sieci trafił również zwiastun prezentujący odświeżoną wersję trybu.

Dwarf Fortress to jedna z bardziej kultowych i lubianych gier z gatunku symulatorów zarządzania. Wysoko oceniana przez użytkowników Steama produkcja doczekała się właśnie oczekiwanej przez fanów, odświeżonej wersji trybu przygodowego. Dodatkowo do sieci trafił również trailer związany z wydarzeniem.

Dwarf Fortress otrzymało wyczekiwany tryb przygodowy. Gracze mogą testować wersję beta

Tryb przygodowy Dwarf Fortress w wersji beta już dostępny

Dwarf Fortress zadebiutowało na platformie Steam z odświeżoną grafiką w 2022 roku. Ta wersja nie oferowała jednak trybu przygodowego, który oferuje proceduralnie generowaną kampanię RPG. Teraz twórcy mają dla zainteresowanych Adventure Mode dobre wieści.

Odświeżona wersja trybu przygodowego jest już bowiem dostępna w ramach bety. Jak informują na oficjalnej stronie deweloperzy, w obecnej wersji trybu można stworzyć drużynę, odwiedzić swoje stare forty, wykonywać różne zadania, walczyć z potworami, wzniecać pożary i swobodnie eksplorować świat.

GramTV przedstawia:

Więcej szczegółów związanych z aktualizacją dostępnych jest w tym miejscu. Aby przetestować wersję beta trybu przygodowego w Dwarf Fortress, należy natomiast udać się do biblioteki Steam, kliknąć prawym przyciskiem na grę, wybrać po kolei Właściwości, Wersje beta i „Beta publiczna”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!