Duża aktualizacja fanowskiego remake’u Half-Life. Masa poprawek i ulepszeń w Black Mesa

Patrycja Pietrowska
2024/04/17 15:30
1
1

Crowbar Collective udostępnia Necro Patch.

Pod koniec lutego bieżącego roku niezależnie studio Crowbar Collective udostępniło teaser tajemniczego projektu, nad którym trwają prace. W międzyczasie twórcy przygotowali poprawki i ulepszenia dla Black Mesa, czyli lubianego przez fanów Half-Life remake’u. Dodatkowo gra jest aktualnie dostępna w bardzo dobrej cenie.

Duża aktualizacja fanowskiego remake’u Half-Life. Masa poprawek i ulepszeń w Black Mesa

Black Mesa z aktualizacją Necro Patch. Twórcy zaoferowali dużą zniżkę na grę

Jak informują na platformie Steam twórcy Black Mesa, tytuł otrzymał właśnie Necro Patch. Aktualizacja poprawia wydajność, ulepsza obsługę kontrolerów, a także naprawia szereg problemów, które występowały w grze. Wyeliminowane zostały również awarie związane z mapą Interloper, a także naprawiono migotanie interfejsu i przypadki zawieszania się gry.

GramTV przedstawia:

Pełna lista zmian dostępnych wraz z Necro Patch znajduje się w tym miejscu. Dodatkowo twórcy zaoferowali na Black Mesa sporą obniżkę – aktualnie produkcję zakupimy z 80% rabatem w cenie 18,39 zł na Steamie. Oferta potrwa do 22 kwietnia, więc warto się pośpieszyć.

Na koniec przypominamy, że Black Mesa to fanowski remake gry Half-Life. Tytuł cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem wśród użytkowników Steama – 95% z ponad 100 tysięcy opinii zachwala grę.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
17/04/2024 21:41

To jest najlepszy fanowski remake w jaki grałem. Jeśli zrobiliby tak dwójkę to bym brał od razu.