Dragon’s Dogma 2 na kolejnych materiałach

Jakub Smolak
2023/09/24 15:30
1
0

Osoby, które miały już okazję zagrać w wersję demonstracyjną dzielą się swoimi wrażeniami.

Podczas targów Tokyo Game Show 2023 ekipa Capcomu zaprezentowała obszerny, bo trwający ponad 9 minut, gameplay z gry Dragon’s Dogma 2. Możliwość przetestowania gry otrzymały również media, które chętnie dzielą się swoimi wrażeniami. Jeśli chcecie zobaczyć, co mają po powiedzenia oraz zobaczyć grę na kolejnych materiałach, zachęcamy do zapoznania się poniższymi wideo.

Dragon’s Dogma 2 na kolejnych materiałach

Media prezentują Dragon’s Dogma 2

Niewykluczone, że wśród przygotowanych przez media materiałów znajdziecie odpowiedzi na pytania, które nie zostały poruszone podczas prezentacji przygotowanej przez samych twórców.

Dragon’s Dogma to fabularna gra akcji i RPG dla pojedynczego gracza, w której gracze decydują o wszystkich aspektach rozgrywki – od wyglądu ich Powstałego, jego zawodu i drużyny po sposób, w jaki podchodzą do różnych sytuacji. Dragon's Dogma 2 jest długo wyczekiwaną kontynuację tego tytułu, w której na odkrycie czeka bogaty świat fantasy. W trakcie podróży dołączą do Ciebie Pionki, tajemnicze nieziemskie istoty, dzięki którym poczujesz się, jakby podczas przygody towarzyszyli Ci inni gracze – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety, data premiery produkcji dalej nie została ujawniona.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
24/09/2023 19:02

Uwielbiam jedynkę nawet jeżeli te korytarze z tymi samymi potworami w tym samym miejscu były deczko męczące. 

Szkoda tylko że dalej nie możemy pływać. 2023 mamy. To zakrawa na kpinę :-)