Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dragon Age: Absolution – anime bazujące na serii Dragon Age już wkrótce na Netflixie

Smolak
2022/11/11 08:55

Twórcy podzielili się nowym trailerem i datą premiery. Uda się?

Po sukcesie Cyberpunk: Edgerunners i Arcane widzowie mogą mieć zwiększony apetyt na podobne gatunkowo produkcje. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć, jak Netflix poradzi sobie z wykorzystanie kolejnego gigantycznego growego uniwersum. Mowa tutaj o anime Dragon Age: Absolution, które zadebiutuje na platformie już w grudniu. Trzeba przyznać, że potencjał jest naprawdę duży. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem. Wideo znajdziecie poniżej.

Dragon Age: Absolution – anime bazujące na serii Dragon Age już wkrótce na Netflixie

Dragon Age: Absolution – znamy datę premiery

Gry z serii Dragon Age cieszą się dużym szacunkiem wśród graczy. Nawet pomimo tego, że twórcom z BioWare zdarzało się zaliczyć kilka poślizgnięć. Wiemy jak krytyczni względem ekranizacji gier potrafią być fani, dlatego tym bardziej zastanawia mnie, czy Netflix stanie na wysokości zadania. Będziemy się mogli o tym przekonać już 9 grudnia, bo właśnie wtedy Dragon Age: Absolution ma swoją premierę.

Chętnie posłuchamy o Waszych oczekiwaniach względem Dragon Age: Absolution. Dajcie nam znać w komentarzach, co myślicie o tej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
11/11/2022 12:07

Ciekawe, animacje robi Red Dog Culture House, studio z Koreii Pd. Do tej pory dla Netflixa zrobili chyba tylko coś do Love, Death & Robots...

Ale wygląda spoko, w stylu "amerykańskiego anime" :P