Dragon Age IV nie pojawi się na EA Play, ale za to mamy kolejną grafikę

Maria Wawrzyniak
2021/07/04 20:00
0
0

Choć na pokazie EA Play nie zobaczymy Dragon Age IV, BioWare postanowiło w ramach przeprosin za nieobecność udostępnić nową grafikę koncepcyjną.

Jeden z przedstawicieli studia BioWare, producent wykonawczy Christian Dailey, postanowił (podajemy za serwisem PC Gamer) na swoim oficjalnym koncie na Twitterze przeprosić wszystkich fanów serii Dragon Age za nieobecność gry Dragon Age IV na nadchodzącym pokazie EA Play. Twórca zdaje sobie sprawę, że gracze niecierpliwie wyczekują jakichkolwiek nowych wieści i zapewnia, iż cały zespół ciężko pracuje nad produkcją, robiąc niezłe postępy. BioWare jest podekscytowane przyszłością i nie może doczekać się, aż podzieli się z nami kolejnymi informacjami. W ramach przeprosin otrzymaliśmy nową grafikę koncepcyjną.

Wczytywanie ramki mediów.

Cóż. Nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że więcej na temat gry dowiemy się już niedługo. Przypomnijmy jeszcze, że Dragon Age IV ma zadebiutować w 2022 roku na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xboksach Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!