Dolmen z fragmentami rozgrywki. Zobaczcie ujęcia z RPG akcji w klimatach sci-fi

Mikołaj Ciesielski
2021/08/31 16:50
0
0

Produkcja Massive Work Studio powinna przypaść do gustu miłośnikom twórczości H.P. Lovecrafta i serii Souls od From Software.

Dolmen z fragmentami rozgrywki. Zobaczcie ujęcia z RPG akcji w klimatach sci-fi

O Dolmen, czyli RPG akcji w klimatach science fiction, po raz pierwszy informowaliśmy jeszcze w 2018 roku. O produkcji Massive Work Studio zrobiło się znów głośno, gdy tytuł pojawił się na pokazie Koch Primetime na tegorocznych targach E3. Tymczasem twórcy postanowili ponownie przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym dziele i opublikowali nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Możemy więc sprawdzić, jak Dolmen prezentuje się w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Opublikowany gameplay trailer skupia się w dużej mierze na walce, która powinna przypaść do gustu miłośnikom serii Souls od studia From Software. Zgodnie z zapowiedziami deweloperzy z Massive Work Studio zamierzają dostarczyć dynamiczny system starć z oponentami, w których trakcie będziemy musieli bacznie obserwować ruchy przeciwników, a także zwracać uwagę na poziom kondycji kontrolowanego przez nas bohatera.

W Dolmen nie zabraknie też elementów typowych dla survival horroru, a fabuła gry jest inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta. Produkcja Massive Work Studio zabierze nas na zapomnianą planecie o nazwie Revion Prime, która znacząco różni się od Ziemi pod względem warunków atmosferycznych oraz flory i fauny. Głównym celem protagonisty jest zdobycie próbki kryształu o wyjątkowych właściwościach, czyli tytułowego Dolmenu, które „umożliwiają przechodzenie między wymiarami, co zrewolucjonizowałoby eksplorację kosmosu i na zawsze zmieniło naszą rzeczywistość.

Na koniec przypomnijmy, że Dolmen zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2022 roku. Niestety deweloperzy z Massive Workd Studio nie ujawniło dokładnej daty premiery swojej produkcji. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne szczegóły i materiały wideo ze wspomnianego tytułu. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy gameplay trailer i dajcie znać, czy zamierzacie w przyszłym roku dać szansę grze Dolmen.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!