Dlaczego Xbox nie otrzymał wielu gier w 2022 roku? Phil Spencer zapowiada mocny zestaw na przyszły rok

Radosław Krajewski
2022/09/19 11:50
0
0

Posiadacze Xboksów nie muszą się martwić brakiem gier w 2023 roku.

Na palcach jednej ręki możemy wyliczyć tegoroczne gry od studiów deweloperskich Microsoftu, które zadebiutowały jako konsolowe exclusive’y na Xboksach. Jednym z najmocniejszych tytułów 2022 roku miał być Starfield od Bethesdy, który został przełożony na przyszły rok. Spowodowało to, że posiadacze Xboksów muszą obejść się smakiem i z nadzieją patrzeć na 2023 roku. Phil Spencer w najnowszym wywiadzie dla magazynu Famitsu ma jednak dobrą wiadomość. Ogłoszone wcześniej produkcje nadal są rozwijane i przyszły rok zapowiada się rewelacyjnie dla marki Xbox.

Dlaczego Xbox nie otrzymał wielu gier w 2022 roku? Phil Spencer zapowiada mocny zestaw na przyszły rok

Phil Spencer o braku gier na Xboxa w 2022 roku

Jeśli chodzi o zespoły first-party, uważamy, że wykonują świetną robotę. Jednak ze względu na rozprzestrzenianie się nowego koronawirusa nastąpiły pewne opóźnienia w produkcji gier i od jakiegoś czasu nie byliśmy w stanie wydać wielu szykowanych produkcji. Oczekujcie silnego zestawu w 2023 r. i kolejnych latach, w tym różnorodności gatunków.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo Phil Spencer odpowiedział znaczącym „Tak!!!”, na pytanie dziennikarza, czy w 2023 roku na Xboksie pojawi się wiele oczekiwanych tytułów first-party. Gracze będą mogli więc oczekiwać wspomnianego Starfielda, ale również Forzę Motorsport, Hellbalde 2, Redfall, czy Minecraft Legends, a Microsoft ma również w zanadrzu Avowed, Perfect Dark, czy State of Decay 3. Gdy wszystkie te gry pojawią się na rynku, posiadacze Xboksów nie będą mogli narzekać na brak gier na konsolach Zielonych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!