Diuna i nowy Matrix na początku marca. Polska premiera przyśpieszona w HBO Max

Radosław Krajewski
2022/02/22 18:50

Trzy wielkie zeszłoroczne hity Warner Bros. zadebiutują w polskiej ofercie HBO Max szybciej niż wcześniej podawano.

Diuna i nowy Matrix na początku marca. Polska premiera przyśpieszona w HBO MaxPrzed kilkoma dniami poznaliśmy wstępną listę premier, które zadebiutują w HBO GO/HBO Max w marcu. Przypomnijmy, że już 8 marca na polskim rynku zawita HBO Max, a wraz z nową platformą wiele niedostępnych wcześniej filmów i seriali od Warner Bros. Na wstępnej liście pojawiły się m.in. takie tytuły, jak Diuna, Matrix Zmartwychwstania oraz Kosmiczny mecz: Nowa era. Wszystkie wymienione produkcje miały pojawić się na platformie HBO Max po premierze serwisu w naszym kraju. Jak zdradził serwis Upflix, ich premiery będziemy mogli oczekiwać trochę wcześniej.

Nowe odsłony Matrixa oraz Kosmicznego meczu, a także Diuna, pojawią się w bibliotece platformy już w dzień jej wejścia do Polski. Ich data została wyznaczona właśnie na 8 marca, więc jeżeli nie jest to żaden błąd, możemy oczekiwać, że już w dzień premiery nowego serwisu streamingowego subskrybenci otrzymają kilka mocnych nowości, które zadebiutowały w kinach w ubiegłym roku. Wkrótce polski oddział HBO ogłosi pełną listę premier na marzec wraz z datami premier. Wtedy powinniśmy otrzymać potwierdzenie tej informacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
FromSky
Gramowicz
23/02/2022 01:38
vonYoYo napisał:

Nie, dziękuję, mam telewizor LG, ile on ma 3-4 lata? Nie można zainstalować HBO, Netflix śmiga bez problemu. Crap!

Tym sie różni smart TV od android TV, najtańsze chińskie smartfony mają dużo lepsze wsparcie oprogramowania niż drogie telewizory znanych marek, a netflix działa bo płaci producentom żeby była jego apka i dba o wsparcie starych wersji

Karanthir666
Gramowicz
22/02/2022 22:19

Też mi hity. Kosmiczny Mecz i Matrix to gnioty, a Diuna niewiele lepsza. Zrobienie z Fremenów murzynów to już przegięcie, wszak oni sami są oparci na kulturze arabskiej. Ale najgorsze to co zrobiono z postacią Liet Kynes. Co prawda jest to postać poboczna, ale w oryginale był białym starszym mężczyzną, a w filmie murzynka. Naprawdę, czasami człowiekowi odechciewa się oglądać filmy przez tą poprawność polityczną. Najnowsze produkcje, które trzymają się pierwowzorów i nie wciskają na siłę poprawności politycznej to serial Reacher i film Uncharted.

vonYoYo
Gramowicz
22/02/2022 20:26

Nie, dziękuję, mam telewizor LG, ile on ma 3-4 lata? Nie można zainstalować HBO, Netflix śmiga bez problemu. Crap!