Disney+ z wielką premierą w październiku. Kolejne kinowe nowości i kilka obiecujących tytułów

Radosław Krajewski
2023/09/29 20:00
1
0

Zapowiada się mocny miesiąc dla subskrybentów platformy.

Jeżeli jesteście posiadaczami abonamentu Disney+, to powinniście zwrócić swoją uwagę na październikową ofertę platformy. W przyszłym miesiącu Disney zapewni kilka ciekawych premier i nowości, w tym debiut drugiego sezonu Lokiego, a także filmu Nawiedzony dwór, który niedawno mogliśmy oglądać w kinach. Ponadto na platformie pojawi się nowa Gęsia skórka, film The Boogeyman oraz krótkometrażowe Było sobie studio z okazji 100-lecia Disneya. Pełną listę premier wraz z opisami i datami premier znajdziecie poniżej.

Disney+ z wielką premierą w październiku. Kolejne kinowe nowości i kilka obiecujących tytułów

Disney + z nowościami w październiku 2023

Nawiedzony dwór – 4 października

Inspirowany klasyczną atrakcją parku rozrywki Nawiedzony dwór opowiada historię samotnej matki Gabbie (Rosario Dawson), która odkrywa, że dom, w którym mieszkają z synem, jest nawiedzony przez napastliwe duchy. Licząc, że uda się jej przywrócić rodzinny spokój, Gabbie zbiera ekipę rzekomych specjalistów od duchów, którzy mają pomóc wypędzić z domu nadprzyrodzone istoty. "Nawiedzony dwór" to jednocześnie film akcji, film przygodowy i komedia. Występują w nim znani aktorzy – LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Dan Levy, Jamie Lee Curtis i Jared Leto. Scenariusz napisała Katie Dippold, a wyreżyserował go Justin Simien. Produkcją zajęli się Dan Lin i Jonathan Eirich, a produkcją wykonawczą Nick Reynolds i Tom Peitzman.

Dear Mama (serial dokumentalny) – 4 października

Dear Mama to bardzo osobista pięcioodcinkowa seria, która przeczy konwencjom tradycyjnej opowieści dokumentalnej, przedstawiająca pouczającą historię matki i syna, Afeni i Tupaca. Afeni Shakur była rewolucjonistką, intelektualistką i głosem ludu. Stała się ulubienicą feministek w latach 70. i przywódczynią ruchu wśród męskiego środowiska Partii Czarnych Panter. Tupac był raperem i poetą, politycznym wizjonerem i filozofem, który dał się poznać jako jeden z największych artystów rapowych wszech czasów. Ich historia to opowieść o możliwościach i sprzecznościach w Stanach Zjednoczonych od czasów rewolucyjnego zapału do najbardziej wyrazistej dekady kultury hiphopowej.

Loki (drugi sezon) – 6 października

Drugi sezon serialu Loki Marvel Studios rozpoczyna się po szokującym finale pierwszego, w którym Loki znalazł się w walce o duszę z Agencją Ochrony Chronostruktury (AOC). Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 i zespołem nowych i powracających postaci, Loki dryfuje po stale rozszerzającym się i coraz bardziej niebezpiecznym multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, sędzi Renslayer, Panny Minutki i prawdy o tym, co to znaczy posiadać wolną wolę i życiowy cel.

GramTV przedstawia:

The Boogeyman – 11 października

Licealistka Sadie Harper i jej młodsza siostra Sawyer przeżywają niedawną śmierć matki. Pewnego dnia w ich domu pojawia się tajemniczy, desperacko szukający pomocy pacjent. Od tego momentu, pogrążoną w żałobie rodzinę zaczyna nękać przerażająca nadprzyrodzona istota żerująca na cierpieniu swoich ofiar.

Gęsia skórka (serial) – 13 października (odcinki co tydzień)

Zainspirowany bestsellerową serią książek R.L. Stine'a, serial Gęsia skórka śledzi grupę pięciu licealistów z małego miasteczka Port Lawrence, którzy odkrywają mroczne sekrety związane z tragiczną śmiercią nastoletniego chłopca o imieniu Harold Biddle przed trzema dekadami. Po zorganizowaniu imprezy Halloween w starym domu Biddle'ów, nastolatkowie znajdują się w nowej, nawiedzonej rzeczywistości, w której muszą zjednoczyć siły, aby uratować miasto, dowiadując się czegoś o sobie i przeszłości swoich rodziców.

Było sobie studio – 16 października

W filmie Było sobie studio zobaczymy całą plejadę gwiazd animowanych filmów Disneya. To radosne i pełne emocji spotkanie jest okazją do wspólnego zdjęcia z okazji 100. rocznicy Disneya.

Pozostałe premiery na Disney+:

  • Omen (2006) - 6 października
  • Fantastyczna czwórka - 6 października
  • Jimmy Chin: Na granicy wytrzymałości - 11 października
  • Potwór we mnie - 18 października
  • Coleen Rooney: skandal dużej WAGi - 18 października
  • Wilkołak nocą w kolorze - 20 października
  • Wspaniała Petey - 25 października
  • Sycylijskie lwy - 25 października
  • Trap Jazz - 27 października
  • LEGO Marvel Avengers: Czerwony alarm - 27 października
Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
30/09/2023 10:43

To gdzie ta wielka premiera?