Disney+ z pełną ofertą na marzec. Kinowy hit nominowany do Oscara na platformie

Radosław Krajewski
2023/02/22 15:35
0
0

Subskrybenci otrzymają rewelacyjny zestaw filmów i seriali.

Platforma Disney+ zaprezentowała pełną ofertę na marzec. Posiadacze abonamentu będą mogli spodziewać się niezwykle udanego miesiąca, gdyż już w połowie przyszłego miesiąca w bibliotece serwisu zadebiutują Duchy Inisherin, czyli najnowszy film Martina McDonagha, który zdobył aż dziewięć nominacji do Oscara. Produkcja debiutuje na streamingu po półtora miesiąca od kinowej premiery. Ponadto w ofercie pojawi się drugi sezon Misja: Podstawówka, pierwsza część Venoma, film Dusiciel z Bostonu, a także trzeci sezon The Mandalorian. Pełną listę znajdziecie poniżej.

Disney+ z pełną ofertą na marzec. Kinowy hit nominowany do Oscara na platformie

Disney+ - premiery marca 2023

The Mandalorian (Sezon 3) – od 1 marca

W sezonie trzecim Mandalorianina śledzimy dalsze losy Din Djarina i małego Grogu. Na bohaterów czekają kolejne zagrożenia, w których mogą liczyć na pomoc dawnych, jak i nowych sojuszników.

Misja: Podstawówka (Sezon 2 – 10 odcinków) – 1 marca

Komedia o szkole, śledząca losy grupy oddanych i pełnych pasji nauczycieli oraz nieco gruboskórnej dyrektorki, którzy próbują działać w systemie szkół publicznych Filadelfii. Pomimo napotykanych przeciwności, są zdeterminowani, by pomóc swoim uczniom odnieść sukces w życiu i choć tych niesamowitych nauczycieli jest niewielu i są niedofinansowani, kochają swoją pracę, nawet jeśli nie pochwalają podejścia kuratorium do kwestii edukacji.

Venom (film) – 3 marca

Historia ewolucji najbardziej tajemniczej, złożonej i niegodziwej postaci z uniwersum Marvela - Venoma! Dziennikarz Eddie Brock (Tom Hardy) latami próbował zdemaskować niecne działania firmy prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed), aż stało się to jego obsesją i zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Załamany po stracie pracy i narzeczonej Brock staje się niespodziewanie nosicielem obcego symbionta, za sprawą którego otrzymuje nadzwyczajne super moce. Nieprzewidywalny, mroczny i agresywny Venom przeraża Brocka, ale też inspiruje i kusi nowymi możliwościami. Obaj toczą walkę starając się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem, jednocześnie coraz bardziej się ze sobą scalając. Czy Brock znajdzie dość siły, by zwalczyć zło i czy uda mu się pokonać daleko bardziej potężnego i lepiej uzbrojonego symbionta, Riota?

GramTV przedstawia:

Duchy Inisherin (film) – 8 marca

Wytwórnia Searchlight Pictures przedstawia niebanalny film scenarzysty i reżysera Martina McDonagha, w którym występują Colin Farrell i Brendan Gleeson. Pomimo że Pádraic i Colm, sąsiedzi z małego miasteczka, przyjaźnią się całe życie, nagle znajdują się w impasie, który ściąga na obu poważne konsekwencje. Colm stwierdza, że nie chce, by Pádraic więcej z nim rozmawiał, i przysięga, że z każdym złamaniem umowy obetnie sobie jeden palec. Pomimo szokującej i jednostronnej proklamacji Colma Pádraic pragnie naprawić ich relację. Fabuła Duchów Inisherin osadzona jest w realiach lat 20. XX wieku i irlandzkiej wojny domowej, a sam film to wyjątkowa opowieść ze znakomitą obsadą i pięknymi zdjęciami.

Dusiciel z Bostonu (film) – 17 marca

„Dusiciel z Bostonu” to thriller kryminalny w reżyserii wielokrotnie nagrodzonego Matta Ruskina. To oparta na faktach historia pionierskich reporterek, które w latach 60. nagłośniły sprawę wstrząsających morderstw Dusiciela z Bostonu. Loretta McLaughlin, dziennikarka gazety „Record American”, jako pierwsza odkrywa powiązania między zabójstwami. Gdy liczba ofiar rośnie, Loretta wraz z przyjaciółką z redakcji, Jean Cole, próbują rozwikłać sprawę, mimo że na każdym kroku muszą borykać się z seksizmem. Mimo to bohaterki za wszelką ceną usiłują dociec prawdy, ryzykując własnym życiem.

Więzy (serial) – 29 marca

Adaptacja powieści „Kindred”, autorstwa Octavii E. Butler, skupia się na postaci Dany James (Mallori Johnson), młodej czarnoskórej kobiety i aspirującej pisarki, która porzuca swoje życie pełne rodzinnych zobowiązań i przenosi się do Los Angeles. Jednak okazuje się, że kobieta nagle cofa się w czasie. Czas ucieka, a Dana zmaga się z tajemnicami, o których nie miała pojęcia, że płyną w jej krwi.

Pozostałe premiery:

  • 1 marca – Na szlaku zbrodni (Sezon 1)
  • 3 marca – Śladami Michaela
  • 8 marca – MPOWER
  • 10 marca – Skazany na wolność
  • 15 marca – Zabójcze umysły: ewolucja (Sezon 16)
  • 15 marca – 911: Teksas (Sezon 4)
  • 17 marca – Bono & The Edge A SORT OF HOMECOMING z Dave’em Lettermanem
  • 24 marca – To jest w nas
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!