Disco Elysium z tajemniczą aktualizacją. Twórcy dziękują za świetny rok

Maria Wawrzyniak
2021/12/25 13:30

Disco Elysium otrzymało tajemniczą aktualizację o nazwie Jamais Vu, a deweloperzy podziękowali społeczności za wsparcie i bardzo owocny rok dla produkcji.

Bieżący rok powoli dobiega końca – z tej okazji deweloperzy ze studia ZA/UM odpowiedzialni za grę Disco Elysium postanowili podziękować fanom za ogromne wsparcie i podsumować ubiegłe dwanaście miesięcy. Doczekaliśmy się bowiem w tym czasie konsolowego wydania wspomnianej produkcji oraz edycji The Final Cut, czyli rozszerzonej wersji z pełnym angielskim dubbingiem, nową zawartością i licznymi usprawnieniami. Niedawno zadebiutowało także oficjalne polskie tłumaczenie gry. To jednak nie wszystko.Disco Elysium z tajemniczą aktualizacją. Twórcy dziękują za świetny rok

Tu, w ZA/UM, sekrety to nasza specjalność, dlatego z okazji okresu świątecznego dodaliśmy ich kilka do Disco Elysium - The Final Cut. To właśnie nasza aktualizacja Jamais vu. Zachęcamy was do nietypowych decyzji i dokładności w rozgrywce, aby odkryć, co dokładnie zrobiliśmy. Będziecie musieli wykazać się ogromną przenikliwością albo porozmawiać z innymi graczami, żeby poznać wszystkie tajemnice.

Na dobry początek damy wam kilka wskazówek – w końcu mamy przecież czas prezentów.

Być może warto zatrzymać się czasem i popodziwiać widoki.

Zimne wody morza wyrzucają czasem na wybrzeże to, co zagubione.

Puk, puk, poruczniku.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Disco Elysium zadebiutowało 15 października ubiegłego roku na komputerach osobistych. Rozszerzone wydanie The Final Cut pojawi się równocześnie na pecetach oraz na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Więcej informacji znajdziecie w naszej encyklopedii.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
27/12/2021 01:52

Miło jak twórcy pamiętają o swojej grze i dodają do niej ciekawostki :)