Diablo Immortal z datą premiery. Będzie wersja PC!

Smolak
2022/04/25 14:12

Najwidoczniej nie wszyscy mają telefony.

Wszyscy, którzy liczyli na oficjalną zapowiedź premiery Diablo Immortal podczas dzisiejszego eventu, mogą odetchnąć z ulgą. Blizzard wyjawił, że produkcja zadebiutuje na rynku już 2 czerwca, czyli dużo szybciej niż zakładały wcześniejsze przecieki. To jednak nie koniec niespodzianek.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serii, spoglądających na najnowszą odsłonę Diabełka spode łba z tego względu, że to gra robiona na urządzenia mobilne. Jak poinformował Blizzard – Diablo Immortal pojawi się również na PC. Dodatkowo produkcja będzie wspierała międzyplatformowy cross-play. Teraz wymówka o braku dobrego smartfona nie ma już racji bytu.

Zaimplementowany zostanie również system pozwalający na przenoszenie postępu naszych postaci pomiędzy platformami. Nic więc nie będzie stało na przeszkodzie, by w domu zagrywać się na pececie, a w terenie przerzucić się na mobilną wersję.

Wygląda na to, że hype na Diablo Immortal w najbliższym czasie przybierze na sile. Jeśli chcecie się przekonać, dlaczego tak wielu graczy z wypiekami czeka na premierę tego tytułu, to zachęcam do zapoznania się z naszymi wrażeniami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/04/2022 14:22

Dobra, dobra ale to jest tylko port gry z komórki. Jakiej jakości on będzie to się dopiero okaże.