29. sezon w Diablo III. Jakie atrakcje w wielkim finale gry?

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/17 18:30
0
0

Od niedawna w grze dostępny jest już 29. – i zarazem ostatni – sezon z nową zawartością.

Od 15 września w grze Diablo III jest dostępny ostatni – 29. – sezon. Tyczy się to oczywiście wszystkich platform sprzętowych, czyli komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, sezon wprowadził od produkcji sporo różnych nowości. Twórcy ujawnili też, co czeka graczy Diablo III w dalszej przyszłości.

29. sezon w Diablo III. Jakie atrakcje w wielkim finale gry?

Diablo III z ostatnim sezonem z nowościami

Głównym motywem 29. sezonu są Wizje Wrogości, przez które w świecie Sanktuarium pojawiają się portale nazywane Diabelskimi Szczelinami. Znajdziecie w nich niebezpieczne wspomnienia z Waszej przeszłości i jeszcze niebezpieczniejszych wysłanników Piekła do zgładzenia. Sezon wprowadził także nowy limit punktów mistrzostwa, który zastosowano we wszystkich trybach – próg został zwiększony z 50 do 200 punktów.

Oczywiście, nie zapomniano też m.in. o sezonowych elementach ozdobnych:

W sezonie 29 dawno zapomniane skarby ponownie ujrzą światło dzienne. Pozwólcie zwierzakowi Żywotny Korzeń wyciągnąć do Was w tych niepewnych czasach silną, pomocną gałąź, przemierzajcie kosmos na Galaktycznych Skrzydłach i otoczcie się mityczną aurą dzięki portretowi Szara Pustka.

Wraz z sezonem 29 w Sanktuarium pojawią się również dwie nowe nagrody ozdobne za postępy w sezonie. Przebijajcie się przez ciemność z majestatycznym zwierzakiem Quoth u boku i z dumą pokazujcie swoją lojalność Leorykowi dzięki portretowi Przychylność Szalonego Króla.

GramTV przedstawia:

Jeśli zaś chodzi o nagrody za postępy sezonowe, sprawa prezentuje się następująco:

Jeśli przykładaliście się do wybijania demonów podczas kilku ostatnich sezonów i za każdym razem otrzymaliście tytuł Zdobywcy za postępy sezonowe, na pewno zgromadziliście kilka dodatkowych zakładek skrytki. Kończąc zadania z rangą Zdobywcy, zdobędziecie co sezon jedną dodatkową zakładkę, których w sumie możecie mieć maksymalnie pięć:

  • Strażnik Sanktuarium – ukończcie Szczelinę Nefalemów poziomu 70 w pięć minut, grając na poziomie trudności Udręka XIII.
  • Klejnot mego życia – ulepszcie trzy legendarne klejnoty do poziomu 55.
  • Zwycięstwo na każdym kroku – ukończcie dwa podboje w tym sezonie.
  • Pokaż, na co cię stać – na poziomie 70 zabijcie Diablo w czasie krótszym niż 1 min i 30 sek. na poziomie trudności Udręka XIII.
  • Pieniądze to nie wszystko – zgładźcie Chciwość na poziomie trudności Udręka XIII.
  • Zabiorę cię właśnie tam – osiągnijcie 60 poziom Głębokiej Szczeliny w grze solo.
  • Wzmocnienie mocy – użyjcie Kostki Kanaiego, aby wzmocnić starożytny legendarny przedmiot klejnotem poziomu 50+.
  • Kostkowa rekonfiguracja – użyjcie Kostki Kanaiego, aby przekuć legendarny przedmiot.

Zainteresowanych pełną listą zmian oraz szczegółów zapraszamy pod ten adres.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!