Deadpool 3 – marzenie fanów się spełni. Wolverine założy swój pełny kultowy kostium

Radosław Krajewski
2023/08/12 10:00
2
0

Po raz pierwszy w kinowej wersji Wolverine założy maskę.

Prace nad Deadpoolem 3 zostały wstrzymane do czasu zakończenia strajku aktorów i scenarzystów. Z tego względu Disney zdecydował się na usunięcie daty premiery filmu, który miał zadebiutować 3 maja 2024 roku. Nie wiadomo, czy Pyskaty Najemnik zdąży na premierę w przyszłym roku. Wiemy jednak, że fani mają na co czekać i Wolverine założy swój kultowy kostium znany z komiksów i serialu animowanego. Teraz scooper CanWeGetToast zdradził, że będzie to pełny strój, wliczając w to maskę.

Deadpool 3 – marzenie fanów się spełni. Wolverine założy swój pełny kultowy kostium

Wolverine ze swoją ikoniczną maską w Deadpool 3

Do tej pory w kinowym produkcjach Hugh Jackman nie miał okazji założyć kultowej maski. Zmieni się to w trzecim Deadpoolu, gdzie Wolverine założy nie tylko swój żółto-niebieski strój, ale także charakterystyczną maskę. Z pewnością ucieszy to wielu fanów Logana, którzy od dawna marzyli, aby zobaczyć aktorską wersję bohatera w pełnym kostiumie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Komentarze
2
Kemyt
Gramowicz
14/08/2023 07:12
lnsane napisał:

Przecież podobno go (tymczasowo) anulowali...

Przecież jest napisane, że narazie został usunięty z premier. 

lnsane
Gramowicz
13/08/2023 21:45

Przecież podobno go (tymczasowo) anulowali...