Dead Space Remake na nowych zrzutach ekranu. Zobaczcie klimatyczne ujęcia z gry

Mikołaj Ciesielski
2022/09/30 07:35

Do sieci trafiło kilka screenów prezentujących odświeżoną wersję przygód Isaaca Clarka.

Dead Space Remake na nowych zrzutach ekranu. Zobaczcie klimatyczne ujęcia z gry

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w Dead Space Remake pojawią się zadania poboczne, które rozbudują wątki postaci drugoplanowych. Tymczasem produkcja studia EA Motive doczekała się własnej strony w Xbox Store, gdzie przez jakiś czas dostępne były nowe zrzuty ekranu. Materiały zniknęły już ze sklepu Microsoftu, ale bez problemu można je znaleźć np. na portalu społecznościowym Twitter.

Nowe screeny z Dead Space Remake trafiły do sieci

W Xbox Store pojawiły się w sumie trzy zrzuty ekranu, które pozwalają sprawdzić, jak prezentuje się odświeżona wersja przygód Isaaca Clarka i trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę obiecująco. Grze nie można odmówić klimatu, a ulepszona oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na nowe fragmenty rozgrywki, które najprawdopodobniej trafią do sieci w połowie przyszłego miesiąca.

Klasyczny horror science fiction Dead Space powraca w zupełnie nowej odsłonie przygotowanej przez Motive Studios, która oferuje jeszcze bardziej immersyjną rozrywkę. Dzięki mocy silnika Frostbite nowa wersja gry zapewni niezrównaną grafikę, trzymającą w napięciu oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału – czytamy w opisie gry w Xbox Store.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!